Akla Zarar Buluşlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Akla Zarar Buluşlar..

Bu buluşlar akla zarar. Bazıları var ki insanın "kardeş bunu neden icat ettin?" diyesi geliyor. Mesela şu fotoğrafta gördüğünüz bardak, sevmediğiniz bir insanı hücceden götürmek için bire bir...

Romantikler için bir şemsiye... Yağmurda bile ayrı kalamayız durumu yani...

"Kahvemi kurabiyeyle seviyorum ama kurabiyeyi tabağa koymaya üşeniyorum. O zaman da kırıntılar yere dökülüyor ne yapmalıyım?" sorusuna cevaben bu bardak icat edilmiş olmalı...

Eşinizle birlikte fotoğraf çektirme krizine son... Kendinden uzantılı fotoğraf makinesi...

Bunu icat eden arkadaşa bir soru... Tepside o çıkıntılar varken, bardakları nereye koyacaksın... Amaç boş tepsi taşımaksa o başka tabii...

Sadece erkeklerin kullanacağı bir kemer... Kadınların niye kullanmayacağını anlatmaya gerek yok herhalde...

Mucit kişi, malzemeden tasarruf mu etmeye çalışmış acaba?

Yatak kavgasına son... Herkesin yeri milimi milimine bellli...

Bu icat çocukların işine yarayabilir işte... Karanlıktan korkan çocuklar gözünü açınca ışık da otomatik olarak açılıyor...

Otomatik sallama çay tutacağı!.. Biraz fazla mı üşengeç olduk ne?

Merdiven boş boş duracağına bir işe yarasın...

Hem ekmek kızartıcı, hem çaydanlık...

"Banyoda şarkı söylemeyi seviyorum. Ama mikrofonum yok" diyorsanız, buyrun size mikrofon... Aynı zamanda yıkanmaya da yarıyor...

Yaşasın, artık elimden bardaklar düşmeyecek...

Vakit nakittir değil mi! Ya da bir taşla iki kuş vurmak buna denir...

Uyurken yaylanmak isteyenlere özel!..

"Çocuğum çok güzel, deyecek. Nasıl çirkinleştiririm" diye düşünmüş. Sonra bunu bulmuş...

Calaissien

Üye
:kop::kop::kop:

iremm

iremm

Üye
:lac:konu verilmişti bnde şemsiyeyi beğenmiştim ama şu son resim görmemiştim süper yaww :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Şemsiye Oldukça Faydalı Bir Buluş.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...