>>>AKIZA<<< Tüm Paralı Masa ve Kart Oyunları (Başka Forumda Yok)

Sponsorlu Bağlantılar

bduger

Üye
    Konu Sahibi
>>>AKIZA<<< Tüm Paralı Masa ve Kart Oyunları (Başka Forumda Yok)
Bi teşekkürü çok görmeyin bunların tanesi 3 lira bayağı bir aramayla buldum 5800 da çalışmadı düzenleme gerektiriyor java dilini bilen bir arkadaşlardan ricam bunları 5800 da çalışacak şekilde düzenlemesidir. Oyunlarin calismasi icin katkida bulunup upload eden kardesimiz abdulbaki123. kardesimize tesekkurler...

Teşekkürler yorumunu esirgemeyenlere...

• Beğen
Tepkiler: MAHSUM2147, undercover_67 ve abdulbaki123

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
Paylaşım için teşekkürler bi inceleyelim bakalım nelerde çalışacak ;)

palulu23

Üye
rar şifresi nedir ???

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
arkadaşım başka bi siteye upload etsen bekletiyor bu site mobilim upfile.mobiye atarsan güzel olur

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
Paylaşım için teşekkürler bi inceleyelim bakalım nelerde çalışacak ;)
Neredeyse hepsini denedim 3-4 tanesi dışında çalışmıyor oyunlar. Eğer ki sizin telefonunuzda çalışıyorsa oyunların yüklenmiş hallerinin yanında .jar uzantılı dosyaların yanında .jad uzantılı dosylarda vardır onlarıda eklerseniz buraya problem düzelecektir...

bduger

Üye
    Konu Sahibi
.jad ları da atarım fakat samsung oyunu da olabilir bunlar. Tam bilgim yok jad ları da eklicem.

• Beğen
Tepkiler: abdulbaki123
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
çok sağol teşekkürler

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
.jad ları da atarım fakat samsung oyunu da olabilir bunlar. Tam bilgim yok jad ları da eklicem.
yok değildir .jad dosyasından alması gereken bilgiler var onları alamadığı için çalışmıyor. zamanında aynı sıkıntı bluetooth okey oyunun da çekilmişti piyasada geziyordu sürekli ama çalışanı yoktu sonra ben çalışanını paylaştım http://www.maxicep.com/s60-oyunlari/bluetooh-okey-176x208-240x320-by-sukat-farkiyla-559270.html ;).

seven yürek

Üye
Bu oyunlar açılmıyor birileri çözüm bulabilir mi ?

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
Çözüm arıyorum bulduğumda paylaşacağım.

Düzelttim tüm oyunları internet kafeye gittiğimde upload edip eklerim buraya.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dosya linkini özel mesaj olarak ulaştıracaktım fakat mesaj kutunuz dolduğu için ulaştıramadım o sebeple Link Siliniştir. buraya veriyorum indirdiğinizde söylersiniz dosyayı silerim...

bduger

Üye
    Konu Sahibi
Düzelttim tüm oyunları internet kafeye gittiğimde upload edip eklerim buraya.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dosya linkini özel mesaj olarak ulaştıracaktım fakat mesaj kutunuz dolduğu için ulaştıramadım o sebeple LINK SILINMISTIR aya veriyorum indirdiğinizde söylersiniz dosyayı silerim...

Tesekkurler hemen konuya ekliyorum mesajlari da siliyorum. Nasil hallettin merak ettim bi pm ile soylermisin?

bduger

Üye
    Konu Sahibi
3-5-8, batak ve ihaleli bende çalışmadı. Bi bakarmısın. Abdulbaki kardeş. Beyaz ekran çıkıyo. Tel 5800.

• Beğen
Tepkiler: abdulbaki123
abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
3-5-8, batak ve ihaleli bende çalışmadı. Bi bakarmısın. Abdulbaki kardeş. Beyaz ekran çıkıyo. Tel 5800.
Bende bi sıkıntı yok tekrar denedim çalışıyo ama başkalarıda denesin yine sorun devam ederse tekrar bi incelerim. Ve sana zahmet bir üst mesajdaki link olan kısmı editlermisin link silinmiştir olarak.

undercover_67

Üye
saolusın hocam calısıyor ama ekran boyutu biraz ufakmıs

Üst Alt