Akıllı telefonlar için Photoshop geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Akıllı telefonlar için Photoshop geliyor

Adobe, akıllı telefonlar için geliştirdiği "Photoshop.com Mobile" uygulamasınının ilk betasını Eylül ayında kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Ama uygulamanın adının Photoshop olması sizi yanıltmasın, cep Photoshop'u ile fotoğraf işlemek mümkün değil.

Photoshop.com Mobile'ın görevi, cep telefonu ile çekilen fotoğrafların doğrudan photoshop.com hesabına aktarılması. Bu sayede kullanıcılar, "online Photoshop" olarak bilinen "Photoshop Express" uygulaması yardımıyla bu fotoğrafları düzenleyebilecek.

Photoshop Express demişken önemli bir gelişmeden daha bahsetmek gerekiyor. Adobe, uygulamanın adını "Photoshop.com" olarak güncellemeye hazırlanıyor. Kısacası Photoshop.com Mobile ile fotoğrafları hesabına aktaran bir kullanıcı, hemen ardından photoshop.com yardımıyla fotoğrafları üzerinde değişiklik yapmaya başlayabilecek.

Photoshop.com Mobile, ilk aşamada Motorola MOTO Q, Samsung BlackJack ve birkaç Palm Treo modeli tarafından desteklenecek. Desteklenen telefon sayısının yıl sonuna kadar artması bekleniyor.</B></STRONG></I></U>
 
schumici

schumici

Üye
photoshopculara müjde desenize:D:D:D
 
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Grafikerler için çok güzel bir haber :cool
 
C01aY

C01aY

Üye
Çok güzel haber :)
 
fbtore

fbtore

Üye
daha cıkmadımı bi denesek bakalım nasıl bizşey
 
Kingmortall

Kingmortall

Üye
güzel olcak bizler için :D
 
batuhan6565

batuhan6565

Üye
bende nokia x3 var foto montaj yapıyom :)
 
Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
güzel haber :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt