Ajanda Ve Papyrus Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

perfectlover

Üye
    Konu Sahibi
Ajanda Ve Papyrus Sorunu
Sx1 de ajanda veya papyrus programı ile kaydettiğimiz ajanda notları C: sürücüsünde System/data klasörüne kopyalanıyor. Bir süre sonra (kayıtları silmediğiniz takdirde) hafızayı dolduruyor. Acaba bu kayıtları direkt olarak hafıza kartına atan bir patch yöntemi veya başka bir yol var mı?

Lion Heart

Lion Heart

Üye
ajanda da ki notların bu kadar büyük boyutunun olduğunu sanmam. FExplorer veya Siemens Data Suite ile dosya yöeticisi/gezginini kullanarak silebilirsin.Rehber kayıtlarını ise ekstranın içinden hafıza kartına girip haf. kartına yedekle'yi seçebilirsiniz.Böylece istediğin zaman tel.in bütün ayarlarını mmc'ye yedeklebilirsin. Üstelik yedekle işlemi de fazla sürmüyor.

perfectlover

Üye
    Konu Sahibi
Yedeklemeden bahsetmiyorum. C:/System/data klasöründen E:/System/data klasörüne atmak kolay. Benim anlatmak istediğim ajanda ve takvim notları kaydedildiği anda E: sürücüsüne gitsin C: ye değil. Yine de teşekkür ederim.

Lion Heart

Lion Heart

Üye
<div class='quotetop'>(perfectlover &#064; Dec 24 2005, 03&#58;34 PM) [post=235850]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yedeklemeden bahsetmiyorum. C:/System/data klasöründen E:/System/data klasörüne atmak kolay. Benim anlatmak istediğim ajanda ve takvim notları kaydedildiği anda E: sürücüsüne gitsin C: ye değil. Yine de teşekkür ederim.
[/b][/quote]
Yok maalesef ajanda ve notlar vs. tel hafızasına kaydedilir. Bildiğim kadarıyla Symbian&#39;da da böyle bir program yok. Bildiğim kadarıyla gerek Siemens gerekse diğer telefonlarda benim bildiğim kadarıyla tel. hafızasını kullanır. Symbianda da böyle bir program yok&#33;

perfectlover

Üye
    Konu Sahibi
İşte ben de bundan bahsediyorum. Bu noktada devreye problemi çözebilecek yamalar giriyor. Ama var mı böyle bir yama bilmiyorum. Yine de teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt