Airties Air 5343 Modem IP Adresi ve Şifre Bilgileri

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Airties Air 5343 marka model modemlerin arka kapı şifreleri merak ediliyor. Airties Air 5343 model modemlerin arka kapı IP adresi, kullanıcı adı ve şifresi burada yer alıyor.

Modem Arayüzü IP adresi: 192.168.2.1
Modem Arayüzü Kullanıcı Adı: (boşluk)
Modem Arayüzü Şifresi: (boşluk)

NOT: Bu sayfadaki bilgiler, modeminizin arayüzüne yani yönetim paneline girerken ihtiyaç duyacağınız Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerini içerir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt