Haber AirDroid Uygulamasına Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
AirDroid Uygulamasına Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı
Android sistemin vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alan AirDroid için yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

Kablosuz ağ ve uzaktan kontrol sistemini destekleten AirDroid uygulaması için yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

AirDroid Android sistemi yüklü mobil ve tablet cihazlara kablosuz ağ üzerinden erişim sağlayarak cihaz ile ilgili neredeyse tüm işlemlere olanak sağlamakta. Android kullanıcılarını özellikle kablo karmaşasına son veren uygulamaya son gelen güncelleme ile AirMirror‘de Android 5.0 desteğide eklenmiş durumda. AirDroid 3 sürümü bir süredir beta seviyesinde kullanılmaktaydı.

Android sistemi üzerinde karşılaşılan bağlantı hatalarıda bu sürüm üzerinde düzeltilmiş.Telefon üzerindeki tüm özelliklerin kullanımının yanı sıra kamera, arama yanıtlama, arama gerçekleştirme gibi bsait işlemleride desteklemekte. AirDroid dosya gönderip alma işlemlerinde sıklıkla kullanılmasından dolayı özellikle bu alanda geliştirilen özellikleri ile kullanımı oldukça basitleştirilmiş.

Android cihazlarınıza AirDroid indirmek için .

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe ve 98farom98

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
çok kullanışlı güzel bi app yarayışlı ama pek guvenmıyorum buna

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Android kullanıcısına normal gelir tabi .de alışık olduğu durumlar

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:abi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Android kullanıcısına normal gelir tabi .de alışık olduğu durumlar
Ben 3 sistem kullanıyorum bu güne kadar bir güvenlik sorunu yaşamadım aslında sistemleri neyi nerde nasıl kullandığınızla alakalı. :cool

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bunu bekliyordum beta sıkıntılıydı eve geçince deneyeyim :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt