Aimp2.61.570 Perfect Edition 2010v1 (Mükemmel Yapılandırma)

Sponsorlu Bağlantılar

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
    Konu Sahibi
Aimp2.61.570 Perfect Edition 2010v1 (Mükemmel Yapılandırma)
Aimp2 Perfect Edition 2010 Pack
Aimp 2.61 build 570 Katılımsız Kurulum bu defa sizi hiç uğraştırmayacak!
Winamp dan kurtulun!!!

Öncelikle bu çok özel paketin özelliklerini sayalım:

1: Aimp2 2.61.570 Katılımsız olarak kurulur, Tüm gerekli ayarları otomatik olarak yapılandırılır ayar konusunda sizi uğraştırmaz.

2: Kurulum sonrası Program Ekle Kaldır dan kolayca kaldırılabilir. Gereksiz kalıntı ayar yada dosya bırakmaz.

3: Paket Aimp2 nin harici araçları olan Ses dönüştürücü, Ses kaydedici, Müzik kütüphanesi ve Online Radyo gezginini içerir.

4: Tema düzenlemek isteyen arkadaşlar Skin edtör programını paket içerisinden ayrıca yükleyebilirler.
(Bu program ayrıca yüklendiğinden ayrıca kadırılabilir)

5: Ekolayzır ayarları Orjinalinin dışında daha geniş stereo arbiriminin ayarları tam olarak yapılandırılmış halde çalışır
(Aynı şarkıyı Media Player ile dinlerken aradaki kalite farkını kolayca ayırd edebilirsiniz)

6: Aimp2 yi Program Files/Aimp2 klasöründen olduğu gibi kopyaladığınızda Flah bellek üzerinde portable olarak kullanabilirsiniz. Ayarları programın kendi klasöründe tutulacak şekilde entegre edildiğinden taşıdığınız bilgisayarda da aynı ayarlarla çalışacaktır.)

7: 30 ayrı Görsel efekt ve 20 harika tema ile kişiselleştirmede doruk noktaya ulaşacaksınız.

8: Aimp2 Skin editor 2010 ile hem eski tip temalar üzerinde hem de All in One temalarını da düzenleyebileceksiniz.

9: Ve kimi arkadaşlar için vazgeçilmez bir eklenti olan Minilyrics (ŞarkıSözleri) eklentisi yine katılımsız olarak yüklenip
Aimp2 ye otomatik entegre oluyor, yani hiçbir ayar ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.
(Minilyrics versiyonu 7 dir)

10: Aimp2 Perfect Edition ve Eklentilerinin tümü Windows 7 ye uygundur, görüntüler Win7 den alınmıştır.

Örnek: (Win7 Görev Çubuğu Görüntüsü)

Aimp2 den bazı bilgilendirici görüntüler:
Eklenen Görsel Efektler

Temel görünüm örnekleri

Şarkısözleri (Minilyrics) Eklentisi

Programın Mp3 gibi ses dosyalarının varsayılanı olmasını istiyorsanız Seçenekler penceresinde işaretli noktalara sırasıyla tıklayın

Minilyrics eklentisni devredışı bırakmak isterseniz

Başlat menüsündeki görünümü

Msn de ne dinliyorum eklentsi

Yeni Simge görüntüsü

Aimp2 On Screen Display

Win7 Sidebar Aracı

Sistem Tepsisi görünümü

Programı aşağıdaki çoklu linkten indirebilirsiniz

Medreator un dikkatine;Daha önceden verdiğim ve Sabitlenen Aimp2 konusu ile bunun yerini değiştirirseniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: manyak_adam, dadasoglu25x25, mqeen ve 4 diğerleri

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Mükemmel görünüyor.Eline sağlık. :oke:

dengizhan

dengizhan

Üye
teşekkürler...

blueege

Üye
süperrr. emeğine sağlıkk

gizemlirap

gizemlirap

Üye
eline sağlık kardeş de sana birşey sorcam ben AİMP kurdum mesala şarkıyı çalıyorum ama şarkı koymaya çalıştığımda yani çalma listesi oluşturduğumda hemen görev çubuğuna geçip şarkı koyamıyorum lüften bu konuda bana yardımcı olurmusun
Not : Ayarları sıfırlamayı denedim ancak yine işe yaramadı kardeş.

Perfect!

Üye
kullanıyorum bunu gerçekten güzel

BgNefret

Üye
Şuan İndirdim En Güzeli'de Ses Kayıt ve Format Değiştirme Özelliği Orjinal Sitesi Bunu Paylaşımdan Kaldırıp Ücretli Olarak Paylaşıma Sunuyor Paylaşım İçin Teşekkür Ederim Eğer İstediğim Gibi Çalışırsa Size Bir Minnet Borcum Var Demektir :)

K_R_M

K_R_M

Üye
kullanıyorum gerçekten güzel

1905emre1992@wc

1905emre1992@wc

Üye
:D eline emeğine sağlık

AlpReis

AlpReis

Üye
Çok Teşekkürler

nuyan33

Üye
teşekkürler...

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler..

x1bc

x1bc

Üye
teşekkürler dostum güncelleme yapacaktım eskisini ama bunu görünce yeniden kuracam sağol

maxirabit

maxirabit

Üye
Teşekkürler.

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
teşekkürler

Üst Alt