Ailtonla buraya kadar...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Ailtonla buraya kadar...
Beşiktaş’ta beklenen oldu. Göreve başlar başlamaz Ailton için “Kilolu ve yetersiz” teşhisi koyan teknik direktör Tigana, önceki gün Brezilyalı futbolcunun “Ayrılmak istiyorum” talebiyle karşılaştı.

Fransız hocayla Nevzat Demir Tesisleri’ndeki odasında bir araya gelen Ailton, “Mutsuzum. Bu şartlarda size bir şey veremem. Gitmek istiyorum, anlayış bekliyorum” dedi. Yıldız futbolcunun bu sözlerini tepki vermeden dinleyen Tigana, daha sonra Başkan Yıldırım Demirören’le görüştü.

Demirören’e, “Ailton kalmak istemiyor. Kalmak istemeyen bir futbolcu zorla tutulmamalı. Bir golcü transfer etmek için arayışlara başlamalıyız” diyen Fransız teknik adam, takımdaki diğer yabancılarla da görüşeceğini ve gitmek isteyenleri kendisine bildireceğini söyledi. Dortmund’a oynayan vatandaşı Julio Cezar’ın dün oynanan jubile maçında forma giyen Ailton’un Alman kulübünün menajeri Zorc ile görüştüğü ve Dortmund’un Brezilyalı golcüyü kiralamak istediği öğrenildi.

haber7.com

b.Y_F.r.e.n.z.Y

Üye
abi onun zaten beşiktaşa vereceği bişey yok onun yerine sergen gibi türk yıldızları oynasın daha iyi (bu arada ben galatasaylıyım)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
En doğrusu.. :iyi:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hem BJK , hem de Ailton için en doğru karar.

Türkiye ve BJK Oyun sistemine alışamamış bir futbolcudan verim beklemek bu koşullarda yanlış olurdu.En doğrusu neyse yapılıyor sanırım :iyi:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ula ben bile o adamdan daha hızlı koşarım :ehe:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:ehe:

muraoyak

Üye
zaten fenerde bi ara ilgileniyodu ii adam olsaydı fener daha önceden kapardı

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İşte günü yorumu derim buna.. :bravoo:

SANCAR

SANCAR

Üye
tüh yaw sevdiydim adamı :(

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Originally posted by muraoyak@Nov 14 2005, 05:14 PM
zaten fenerde bi ara ilgileniyodu ii adam olsaydı fener daha önceden kapardı
[post=209372]Quoted post[/post]​
sadece asilsiz bi gorus
song'ta ii adam dimi
ama G.Saray'da
riberyde ii'di
ama bizim baskan sagolsun kacirdi

ekucuk

Üye
Hikaye arkadaşlar bunlar baktı gol atamıyor. Millet sorgulamaya başladı koşamıyor falan diye, hemen kaçmaya yer arıyor.

Burası Schalke değil öyle önüne top milimetrik top vereceklerde gol atacaksın. E tabi Kleberson, Tümer besleyemedi paşamızı...

Bende gelmesine çok sevindim ama böyle milyonları alıp ağlayan adamlarada uyuz olurum. :eksi:

İllada başımı duvarlara vuracaksam Ahmet Dursun'la İbrahim Akın'la vururum.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
güle güle...

slayer

Üye
sakat çıktı adam... TVlere çıkıp böyle konuşmuyordu... güle güle...

Caine

Caine

Üye
eskiden süper bir oyuncuydu ve sürekli maçlarını takip ederdim :( sonunda türkiyeye geldide rahat rahat izlerik dedik ama iş kalmamış...
bence takıma yararı olmuyorsa çok bile kalmıştır.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten türkiyenin suyundan mı havasında mı bilmiyorum bişeyler oluyo.. :ehe:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
arkadaslar ailton bi yere gitmicek
gorursunuz

sambadisakkarit

Üye
Bazı oyuncular vardır; takım oynarsa oynar... Ailton'da böyle bir futbolcu... Koyun Galatasaray'a, Fenerbahçe'ye bakın nasıl oynuyor...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gitmezse gitmesin bizi pek ilgilendirmez.. Ama iyi oynamıyor..

DefectoR

Beşiktaş bu hataya daha çoook düşecek, Süper futbolcu Carew'i aldınız değerlendiremediniz, Ailton keza öyle, bakalım daha ne yıldızlar kaymaya devam edecek...

Salihyet

Salihyet

Üye
carew gibi adamı değerlendiemeyen raulude değerlendiremez van nistelrooy'uda (misal) anelkayla karşılaştıranlarıda gördük heheeheee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...