Ailemi çok özledim yardımcı olacak yokmu

Sponsorlu Bağlantılar

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Ailemi çok özledim yardımcı olacak yokmu
Mayıs ayında staj için antalyaya geldim ve hala buradayım stajımın bitmesine 24 gün kaldı ancak ben artık dayanamıyorum aile özlemine çok çok özledim annemi nasıl gidere bilirim kafamdan bu düşünceyi zamanda geçmiyor öneride bılunurmusunuz bana neler yapmam lazım ortamın samimi olması beni buraya yazmaya teşvik etti ondan buraya yazdım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
malesef ki hayatta her istedğimizi yapamıyoruz, bunu da bu şekilde öğrenmen gerekiyormuş demekki

Türk-X

Türk-X

Üye
telefon et,görüntülü ara,mesaj at

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ailenden ilk defa ayrılıyorsan normaldir bu duyguyu yaşaman, Sana tavsiyem doya doya yaşa bu duyguyu :)
Çünkü zamanla ayrı kalmaya alışıyor insan, ve şu an yaşadığın kadar aşırı hissetmiyorsun özlemlerin ayrı kalmanın verdiği hüznü.. Ailenle en kısa zamanda hasret giderebilmen duası ile...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Bülent872

Bülent872

Üye
Kitap oku.

Mert

Mert

Üye
o duyguyu yurda yerleştiğim ilk dakikada yaşamıştım. yorganı çarşafın içine nasıl sokacağımı düşünmüştüm kara kara. sonrasında akşama doğru acıkıp bunu söyleyebileceğim kimse olmadığında yemiştim ikinci darbeyi. en kötüsü canın sıkkın olduğunda annenin çok kilometre uzakta olduğunu hatırlaman. zamanla alışıyorsun ama hiç unutmuyorsun o anları. tek tesellin de ne biliyor musun? eve misafir geleceği zaman sana anca artanların verildiği yemekler artık senin için yapılmaya başlanıyor. artık senin de misafir olduğunu yüzüne vuruyor bu durum ama yine de güzel hissettiriyor insana.

• Beğen
Tepkiler: deadhmachine
deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
o duyguyu yurda yerleştiğim ilk dakikada yaşamıştım. yorganı çarşafın içine nasıl sokacağımı düşünmüştüm kara kara. sonrasında akşama doğru acıkıp bunu söyleyebileceğim kimse olmadığında yemiştim ikinci darbeyi. en kötüsü canın sıkkın olduğunda annenin çok kilometre uzakta olduğunu hatırlaman. zamanla alışıyorsun ama hiç unutmuyorsun o anları. tek tesellin de ne biliyor musun? eve misafir geleceği zaman sana anca artanların verildiği yemekler artık senin için yapılmaya başlanıyor. artık senin de misafir olduğunu yüzüne vuruyor bu durum ama yine de güzel hissettiriyor insana.
Duygularım aynen bu şekilde ilk gün çarşafın içine yorganı sokmayı bile bilmiyordum yaklaşık yarım saat uğraştım ve ben ailem olmadan hiç birşey yapmayan yaptığım şeyden De zevk almayan birisiyim ne yazıkki çok koyuyor bana bu durum geçmiyor 24 gün

• Beğen
Tepkiler: Mert
KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Konu kapanmış mı? :hmmm

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ben halen buradayım

Joker.

Joker.

Üye
Duygularım aynen bu şekilde ilk gün çarşafın içine yorganı sokmayı bile bilmiyordum yaklaşık yarım saat uğraştım ve ben ailem olmadan hiç birşey yapmayan yaptığım şeyden De zevk almayan birisiyim ne yazıkki çok koyuyor bana bu durum geçmiyor 24 gün
Ailen olmadan hiç bir şey yapmayan değil yapamayan olmalıydı.Az kendine güven.

SonSılah55

SonSılah55

Üye
ayn dostum yurtta kaldım

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Kaldı 18 gün

H0lligan

Üye
sayili zaman cabuk gecermis gun say :naughty:

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Ailesini kaybedenler var savaşta sen burda gelmiş konu açıyorsun "özledim" diye. Onlar ne yapsın :nono:

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ailesini kaybedenler var savaşta sen burda gelmiş konu açıyorsun "özledim" diye. Onlar ne yapsın :nono:
Şöyle böyle derken yolun yarısı olmuş.
Siz önerim yalnız kalmamanız ve sevdiğiniz şeyleri yapmanız.
Yalnızlık durumu ile sevdiğiniz şeylerden uzak kalmanız sizi düşüncelere itiyor..
Arkadaş ortamları ve konuyu düşünce dünyanızdan kovarak o ortamlara katılmanız sizi yalnızlık duygusundan kısmen de olsa uzaklaştırır.

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
herkesle kolayca anlaşıp muhabbet kurabilen biriyseniz aileden ayrı kalmak çok kolay olabilir yani insanlarla muhabbet edin eğer uzun süre orada kalacaksanız bir yakın arkadaş bulun sonrasını merak etmeyin ztn çabuk geçer zaman ;)

• Beğen
deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
İkinizin yorumları içinde teşekkür ederim evet şaka maka stajımın bitmesine 13 gün kaldı 2 hafta

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

Üst Alt