Ailemden bazi kisiler beni istemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
frksz

frksz

Üye
    Konu Sahibi
Ailemden bazi kisiler beni istemiyor
Mrba arkaslar size icimi dokmek istiyorum halam koyde 2 katli kocaman evde dedemle birlikte yasiyo 2sene once her sene giderdim gecen 2 sene ve bu sene halam beni istemiyo ankaraya geldiklerinde hicbi problen yok bn oraya gidince zorluk oluyomus yani memleketimi ozledim artik 3. Sne olacak bikti. Wallahi:(:(:(:(:(

doctorrr

doctorrr

Üye
benim annanemler dayımlar annemle küs benim daha hayatımda hiç görmediğim dayım var 17 yaşındayım aha daha görmediğim dayım var...

frksz

frksz

Üye
    Konu Sahibi
Snnki daha kotu dostum

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Allah tüm dargınları barıştırsın.

frksz

frksz

Üye
    Konu Sahibi
Amin

paradox07

paradox07

Üye
bak dostum,yaşın daha 14,belki anlamak için biraz küçük olabilirsin ama eminim biraz daha büyüdüğünde çok daha iyi anlayacaksın halanı,konudan anladığım kadarıyla deden ve halan birlikte yaiıyor ve sen onarın yanına gidiyorsun.bak,yaşlılara bkması gerçekten çok zor bir iştir,hele bir de deden engelliyse (sakat ya da felçli),hastaysa onlara bakması çok daha zor olur.yaşlıların huyu normal insanlardan çok ama çok farklıdır.istersen internetten biraz araştır.alıngan olurlar,huysuz olurlar,yanlarındakilerle anlaşamazlar gibi gibi.senin halana karşı da duyarlı olman gerek ve sen beni istemiyorlar diye düşünmemelisin.sen de bu hayatın bir parçasısın ve senin de bu hayatta olman gerekli,buna kimse karışamaz.dediğim gibi halana karşı biraz daha duyarlı olursan bu senn için iyi olur.kolay gelsin hepimize :)

• Beğen
Tepkiler:

cukuleaks

Üye
Yaşın daha 14. Bu gibi durumlarda ben bile "kucugum daha bilmedigim cok sey var" diyorum. Yasin biraz ilerlesin sende onlari anlayacaksin merak etme. Ben annemi her gecen gun daha cok anliyorum ve hak veriyorum. O yuzden annemin soyledigi ve benim bilmedigim seyler hakkinda fazla.konusmuyorum . Ayrica bende bide su teknik var begenirsen sende uygula:

Salla gitsin booooğlum (h)

Bu teknik gayet yararlidir ama herkes uygulayamaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...