Aile olamamak...

Sponsorlu Bağlantılar

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Aile olamamak...
Ben 15 yaşindayim...
Annem ve babam bugüne kadar ne istediysem hep önüme şart koydular... Okulu geç, çalis kazan, şu ailenin çocuğu kadar olamadin, yaziklar olsun sana... Gibi kelimeleri hergün duyuyorum... Ama benden küçük kardeşim ne isterse hemen aliniyor... Babam ona daha çok değer veriyor ve her seferinde bunu heryerde söylüyor...
Bugün yine kahvaltida yeni telefon dedim... Demez olaydim... Burnumdan geldi okulda basarisizsin bi işe yaradigin yok, boşuna yaşiyorsun gibi şeyleri söylediler... Bende ağlayarak disari kaçtim...

ölmek istiyorum artik :'(

sincarezindan

sincarezindan

Üye
takma kafana babadir

ümran

Üye
yapma dostum ya olur böyle şeyler bak benim babamda hic bısey almadı bana ilk ônce bisikletimi sonra pc sonrada telimi paramla aldım hayat budur işte :bilmm

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Haklisiniz arkadaslar...
Tamam hicbirsey almasinlar hersey onlarin olsun ama benim kalbimi kirmalarina ne gerek var? Iyi bir dille soyleseler kalbimi kirmadan, parcalamadan, beni aglatmadan...
Bugune kadar hep calistim 10 yasimdan bu yasa kadar parami hep onlara verdim aileyiz dedim...
kardesime ayni gunde 2 ayakkabi aldilar ben istedim cabuk yirtiyorum diye kizdilar... Halbuki 1 senedir ayni ayakkabi neredeyse...

KayraBey

KayraBey

Üye
Allah yardim etsin.anne baba ile kavga etme de git kimle kavga edersen et.

x-scarface

x-scarface

Üye
Sana öyle davrandıklarına bakma onlar geçer ama şunu unutma senin tırnağına zarar gelse en başta ailen dünyayı yakar güzel kardeşim onun için bunlar tartışmalar kavgalar muhtemel şeylerdir senin bunları çok ciddiye alarak ailenden uzaklaşman yanlış olur.

hikmet366

hikmet366

Üye
ewet biz onların gözünün önünde bir nasıl desem birşey yaramayan anca masraflı bir çocuk olarak görünüyoruız bize hep böyle davranıyorlar

mcnpl4

mcnpl4

Üye
boyle durumlarda ters gitme sakin iyice bozarlar. tamam de birak fazla da samimi olma sesini yukseltme elbet degerini anlarlar bir gun. kucuk kardesin varsa bunlar olagam seyler denebilir cogu ailede var

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplar için sagolun arkadaslar...
Inanin artik bikmaktan biktim... Bana laf attiklarinda sinirleniyorum kendime vuruyorum artik o dereceye geldim...
Oteki insan olmaktan, dislanmaktan biktim... kaçip gidcem artik bu evden...

hikmet366

hikmet366

Üye
Cevaplar için sagolun arkadaslar...
Inanin artik bikmaktan biktim... Bana laf attiklarinda sinirleniyorum kendime vuruyorum artik o dereceye geldim...
Oteki insan olmaktan, dislanmaktan biktim... kaçip gidcem artik bu evden...
sen onu birde bana sor :off:

kerem28yuksel

Üye
aynı sorun bende ama bak bana okul harclılarimi biriktirip

ps2 aldim :) bu konuyu yazdiklarini ailenede soylesen daha iyi olur

Üst Alt