Ahşap Merdiven Okul Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Ahşap Merdiven Okul Yolları
[video=youtube;QSSE8b-3RbU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QSSE8b-3RbU#![/video]

Çin'in güneyinde bu okul hiçbir güvenlik önlemleri ile, her gün dar ahşap merdivenler üzerinde tehlikeli yolculuk
yaptığınız okula almak için çok istekli.
Sangzhi ilçesinde uzak Badagong dağlarda kendi köy okulu bir günlük mücadele çalışmasını sağlamanın, her tarafta dik damla ile çevrilidir. Çocuklar dört saatlik kros servis yolu için zaman yoksa Zhang Jiawan Köyün tek çıkış yolu, aşağıdaki vadiye inen cılız görünümlü merdivenler bir dizi üzerinden gerçekleştirilir. Video için aşağı kaydırın

Korkunç: Çocuk Hunan eyaleti, Çin'de okula gitmek için bu güvenli olmayan merdivenler aşağı tırmanmak

İstikrarsız: Bu küçük kız okula almak için dağ ölçekli onu tek elle bırakarak onu üç çanta dengeler

Zorlu bir mücadele: Okulun personeli büyük ahşap merdivenler üzerinde çalışmak için zor bir gidip yüz
Onların endişeli ebeveynler seçim yok ama bir eğitim almak istiyorsanız bunları merdiven kullanmasına izin. Bu yüzden ne zaman en yakın kasaba beş yaşındaki Liu Dan başlangıç ​​okul gibi gençler, öğrendikleri için gereken ilk şey tırmanmaya nasıl.

'Bu dağların Geçmiş yüzyıllarda köylüler için bir kale vardı. Arazi iyidir ve çiftlikleri gelişmek ama içinde ve dışında almak zordur, 'bir yerel dedi. Liu itiraf: 'Oldukça yüksek ama ben aşağı bakmak için çalışıyorum.'

Gittikleri Sabit olarak: Personel dikkatle onlardan sonra inmesi bir sonraki kişi için dar merdivenler sabit tutmak

Ekip çalışması: o gelecek gitmek için hazırlanırken bir kız öğrenci bu sabit tutarak yardım etmeye çalışır

O uzun bir sabah yolculuğa yola çıkıyor önce okuma, her gün okula merdivenler tırmanıyor 5 yaşındaki Yu Xinxin,: Evde
'Ailem nasıl güvenli bir şekilde yapmak için bana gösterdi ve şimdi ne kadar yüksek hakkında çok fazla düşünmüyorum,' diye ekledi. Köylüler bu çocukların lilves risk zorunda kalmamak vadiye bir yolda sağlamak için yerel yetkililer istedi. Sakinleri yakın zamanda olacağını umutlarını kadar almıyorsanız böylece Ancak, zor arazi üzerinde yol yaklaşık 10 £ milyon dolara mal olacak. 'Orada yaşayan az 100 kişi vardır. Hepsini helikopter satın almak için daha ucuz olacağını, "dedi biri.

Hazırlıklar: o dağdan tehlikeli yolculuk yapmak için eve bırakır kadar Yu Xinxin sabah rutin başka bir kız öğrenci var sadece gibidir

İzole: Her gün yola çocuklar Kurtlar Vadisi gitmek için dik dağlarda köy

Ürkütücü: ailesiyle birlikte evde, her gün merdivenler kullanan Yu Qiyun,

• Beğen
Tepkiler: -Empat- ve x-scarface

x-scarface

x-scarface

Üye
Ne zorluklar içerisinde neler yapıyorlar helal olsun :alkis

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Harbi helal olsun takdir ediyorum bu adamları.

Invoke

Invoke

Üye
Zor evet ama ortam güzel değil mi? Dağ başı ormanlık her yer ağaç ve yüksek oranın havası tertemizdir.

hikmet366

hikmet366

Üye
helal olsun

- - - Eklendi - - -

helal olsun

Jomolocco

Jomolocco

Üye
cikarken bas donmesi oluyordur

fk555897

fk555897

Üye
Baş dönmesi neyse ama çanta ile hiç çıkılmaz.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Şu haberleri kopyala yapıştır yapmayın kardeşim ya. Hiç değilse bir okuyun bakalım ne anlayabileceksiniz??
Neyse Teşekkürler.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
manzarası güzeldir

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
helal olsun