Ahlaklı Film ... !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
Ahlaklı Film ... !!
arkadaşlar ıslami film bulmak neden bu kadar zor yani komedi açıyoruz hemen ahlaksız içerik çıkıyor herhangi konulu bir film açıyoruz yine ahlaksız filmler oluyor ailemle oturup film izliye miyorum bildiğiniz içeriği farketmeyen açık saçık insanlar olmayan bile ortamında izlenecek film varmı ?

liselixx

Üye
en başta senin müslüman ülkenin filmlerinde bile sahneleri var arapları desen onlar ikinci baharını yaşıyor yani zor aç Çağrı yı İslamiyetin Doğuşu nu yada Kemal Sunal izle

Yönetici tarafından düzenlendi:
jackalmami

jackalmami

Üye
ahlaklı film olarak sadece dini filmler var ama onlarında bazen sapıttığı olabiliyor...
Ailemle oturup ahlakımız bozulmadan komedi ve benzeri filmleri izlemek istiyoruz diyorsan boşuna zaman harcama derim ben sana...

• Beğen
Tepkiler: Dede
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
ahlaklı film olarak sadece dini filmler var ama onlarında bazen sapıttığı olabiliyor...
Ailemle oturup ahlakımız bozulmadan komedi ve benzeri filmleri izlemek istiyoruz diyorsan boşuna zaman harcama derim ben sana...

Doğru yorum.:ehe

KayraBey

KayraBey

Üye
Çıplaklık artık her filmde var.Azıcık gerilelim diyoruz hanımla... resmen soft *****... Erotik film açsan bu kadar açık sahne olmaz.

Örn: Korku kapanı serisinin son filmi.(4 olması gerekiyor galiba)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
paradox07

paradox07

Üye
"Benim adım khan" filmini izleyebilirsiniz.erotik sahne olarak hatırladığım kadarıyla gözüme hiçbir şey çarpmadi.en son izlediğim filmdi bu.belki izlemiş olabilirsin,benim tavsiyem bu.ailenle rahatlıkla izleyebilirsin.hem de islamla alakası var,çok güzel film.şiddetle tavsiye ederim.ama izlemeden önce gözden bi geçir,benim de hatam olabilir :)

• Beğen
_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Samanyolu tv yayınları bence güzel ve ahlâklı hemde yararlı ama bu devirde kalmadı artık ahlâklı film kemal sunal filmleri iyi gerisini boşver gerisi yaramaz.

• Beğen
Tepkiler: abandonware
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Samanyolu tv yayınları bence güzel ve ahlâklı hemde yararlı ama bu devirde kalmadı artık ahlâklı film kemal sunal filmleri iyi gerisini boşver gerisi yaramaz.

Aynen.:DAma şu örümcek adam,x-men felan onlarda bu tip sahneler az...

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Az yada çok zararı aynı bence bi ara bi film aldık seyredeceğiz güzel birşey çıkacak sandık tatık bunu dvd ye herşey güzel ilerliyor birden akışı değişti filmin söylemesi ayıp erotiğe kaydı çıkardık bu devirde gerçekten kalmadı ahlaklı film ister Türk olsun ister yabancı hepsi birbirinin aynı bence ahlak konusunda.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Az yada çok zararı aynı bence bi ara bi film aldık seyredeceğiz güzel birşey çıkacak sandık tatık bunu dvd ye herşey güzel ilerliyor birden akışı değişti filmin söylemesi ayıp erotiğe kaydı çıkardık bu devirde gerçekten kalmadı ahlaklı film ister Türk olsun ister yabancı hepsi birbirinin aynı bence ahlak konusunda.

Orası öyle.Bir şekilde zarar veriyor.Düzgünü kalmadı gibi bir şey.Bence o yüzden çizgi film izleyelim.:d:

• Beğen
Tepkiler: abandonware
_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Onlarda yakında rotasından çıkar bence

Osmanlı Evladı

Osmanlı Evladı

Üye
Allah yardım etsin onlara. Bu zamanda bu tarz şeylere normal gözü ile bakmamak lazım. Mümkün mertebe madem bu tarz filmlerin olduğunu biliyoruz, televizyon ile aramıza mesafe koymalıyız. Doğru dürüst yayın yapan kanalların sayısı belli. Şahsi olarak televizyon izlemekten pek hoşlanmam. Bunun yerine kitap okumak insanlara daha faydalı olabiliyor.

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
Allah yardım etsin onlara. Bu zamanda bu tarz şeylere normal gözü ile bakmamak lazım. Mümkün mertebe madem bu tarz filmlerin olduğunu biliyoruz, televizyon ile aramıza mesafe koymalıyız. Doğru dürüst yayın yapan kanalların sayısı belli. Şahsi olarak televizyon izlemekten pek hoşlanmam. Bunun yerine kitap okumak insanlara daha faydalı olabiliyor.

Malum ramazandayiz orucu bahane edip iş falan yapmıyorum günde 16 saat den fazla ayaktayım kitap ve kuran okuyorum pc ye giriyorum geri kalan zamanda film izlemek istiyorum dizi falan takip ediyorum fakat bi yerden sonra dizide sıkıyo yinede birkaç film buldum onların ismini paylaşırım yarın hassasiyeti olan arkadaşlar izler

besim.farhan

besim.farhan

Üye
arkadaşlar ıslami film bulmak neden bu kadar zor yani komedi açıyoruz hemen ahlaksız içerik çıkıyor herhangi konulu bir film açıyoruz yine ahlaksız filmler oluyor ailemle oturup film izliye miyorum bildiğiniz içeriği farketmeyen açık saçık insanlar olmayan bile ortamında izlenecek film varmı ?

abi din ana tema olmasa bile hindistan filmlerini izle derim çok ahlaklılar gördüğüm kadarıyla ve kötü sahneler asla yok..

- - - Eklendi - - -

en başta senin müslüman ülkenin filmlerinde bile seks sahneleri var arapları desen onlar ikinci baharını yaşıyor yani zor aç Çağrı yı İslamiyetin Doğuşu nu yada Kemal Sunal izle

rahmetli Kemal sunal'ın filmlerinde de var ki..

Jomolocco

Jomolocco

Üye
herkes samanyolu tv izlesin yuzunuze nur insin
gecen gun kanallari zaplarken 5. boyut diye bisi cikti
adamlaf nur yuzlu ---maasallah (adnan reyiz)

BrainHacker

BrainHacker

Üye

Arkadaslarin dediklerine kailiyorum.Bence açın kuran-ı kerimi okuyun

xclark

xclark

Üye
efsane prens jumong kesinlikle rahat rahat izleyebilirsınız 80 kusur bölüm :) müthiş filim 1 haftada bitirdim sonları harika , dizidır

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim (:

abandonware

abandonware

Üye
Orası öyle.Bir şekilde zarar veriyor.Düzgünü kalmadı gibi bir şey.Bence o yüzden çizgi film izleyelim.:d:

valla ben izliyom :D oyuncak hikayesi filan güzel oluyor doğruyu söylemek gerekirse :ehe

- - - Eklendi - - -

5.boyut eski dizilerden ama güzel en azından sürekli mutlu sonla bitiyor. bu arada stv de bu aralar iftar dan 1 sa evvel (bizim oraya göre 1sa) "kendimize doğru" diye bir dizi çıkıyor; benim hoşuma gidiyor; hem gülünç hemde arada bazı mesajlar var :)

- - - Eklendi - - -

bazı bilgisayar oyunlarında böle ahlaksız içerik yok; onları oynayabilirsin. örn: call of duty 2;4; modern warfare;2;3; assassain's creed brotherhood;revelations; need for speed carbon; age of empires;2;3; rise of nations (age of yapımcılarından) vs.. vs..

not: rockstar games den uzak dur. max payne 3 de resmen bir ker****ye giriyorsun :s ve her şey gözüküyor :s

• Beğen
paradox07

paradox07

Üye

samanyolu izlemekle nur yüzlü olunsaydı sadece nur yüzlü olmakla kalırdık.hangi tv kanalı o kadar yararlı bi şey veriyo ki??samanyolu da o kadar yararlı değil,ha yararlı programları yok mu,tabiki de var ama öyle insanı çok da aydınlatacak şeyler değil.senin nur yüzlü dediğin adamlar sadece senin özendiğin kişiler olmuş bence.bilirim bu duyguyu,o kişiyi sevince o gibi olmak istersin ve o kişi çok ahlaklı,karizmatik ... her şey oluverir gözünde.arkadaşlar aç kur'an oku demişler,çok da doğru demişler aynen katılıyorum onlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...