Ağustos + Eylül Ayına Ait Yönetici Faaliyet Rakamları

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ağustos + Eylül Ayına Ait Yönetici Faaliyet Rakamları
Son 2 aya ait işlem sayılarınız bunlar arkadaşlar. [USERGROUP=4][USERGROUP=4][USERGROUP=4]@Yönetici[/USERGROUP][/USERGROUP][/USERGROUP]

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nick------------Eylül-+-Ağustos

' KalendeR ' "0 + 0" (Cep İçin PC Programları, Sizlerden Gelen Yararlı Kaynaklar, Wallpaper ve Animasyon, Wav, Mp3 Melodiler / Zil Sesleri, Dijital Mp3 & Mp4 Oynatıcılar)

Anılbaran "94 + 134" (Android Hack ve Sistem Modifikasyon, Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz, Android Yazılım Destek, Android Cihaz Destek, Android Oyun Destek, Nokia S40 ve Java Destek, Windows Phone Uygulama, Windows Phone Oyun, Windows Phone Wallpaper-Tema, Windows Phone Genel, Windows Phone Yazılım Destek, Windows Phone Cihaz Destek, MaxiPDA Türkçe Uygulamalar, Symbian^3 (Anna - Belle), Symbian S60, Symbian S60v3, Symbian S60v5, Sistem Modifikasyon - CFW, iPhone -iOS Uygulama, iPhone - iOS Genel & Destek, iPhone - iOS Jailbreak ve Unlock Yöntemleri, iPhone - iOS Oyun, iPhone - iOS Tema & Wallpaper, iPhone -iOS Uygulama ve Oyun istekleriniz, Android Uygulama, Android Oyun, Android Genel, Samsung, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, Google - Nexus, Diğer Android Üreticiler, General Mobile, Android Kişiselleştirme)

asigsasi "100 + 148" (Symbian^3 (Anna - Belle), Yönetici TEST Alanı, Symbian^3 Sistem Modifikasyon)

Bilişim Profesörü "20 + 60" (Yönetici TEST Alanı, PC-Donanım Genel, PC Donanım Teknik Yardım, Network, İnternet ve Güvenlik, Ses Sistemleri, Oyun Genel, Windows İşletim Sistemi Genel, Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama, Google, PC-Yazılım Genel, PC-Program Makaleleri, PC Yazılım Haberleri, PC-Yazılım Destek, Firefox Eklentileri, Sosyal Ağlar, Yandex, Skype & Messenger, Linux Tabanlı İşletim Sistemleri)

Buğra "11 + 2" (Android Hack ve Sistem Modifikasyon, Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz, Android Yazılım Destek, Android Cihaz Destek, Android Oyun Destek, Android Uygulama, Android Oyun, Android Genel, Samsung, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, Google - Nexus, Diğer Android Üreticiler, General Mobile, Android Kişiselleştirme)

bulutsuzgece "58 + 49" (Windows Phone Uygulama, Windows Phone Oyun, Windows Phone Wallpaper-Tema, Windows Phone Genel, Windows Phone Yazılım Destek, Windows Phone Cihaz Destek, Yönetici TEST Alanı)

DiaBLoS "0 + 0" (Cep İçin PC Programları, Sizlerden Gelen Yararlı Kaynaklar, Wallpaper ve Animasyon, Wav, Mp3 Melodiler / Zil Sesleri, Dijital Mp3 & Mp4 Oynatıcılar)

Halit O. "307 + 396" (Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları, Diğer İlanlar, Firma Kampanyaları, Sıcak Fırsatlar, Yönetici TEST Alanı)

Joker "28 + 11" (iPhone -iOS Uygulama, iPhone - iOS Genel & Destek, iPhone - iOS Jailbreak ve Unlock Yöntemleri, iPhone - iOS Oyun, iPhone - iOS Tema & Wallpaper, iPhone -iOS Uygulama ve Oyun istekleriniz, Android Hack ve Sistem Modifikasyon, Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz, Android Yazılım Destek, Android Cihaz Destek, Android Oyun Destek, Android Uygulama, Android Oyun, Android Genel, Samsung, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, Google - Nexus, Diğer Android Üreticiler, General Mobile, Android Kişiselleştirme)

Kurtuluş40 "17 + 67" (MaxiPDA Türkçe Uygulamalar, Symbian^3 (Anna - Belle), Symbian S60, Symbian S60v3, Symbian S60v5, Sistem Modifikasyon - CFW, Android Hack ve Sistem Modifikasyon, Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz, Android Yazılım Destek, Android Cihaz Destek, Android Oyun Destek, Yönetici TEST Alanı, Android Uygulama, Android Oyun, Android Genel, Samsung, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, Google - Nexus, Diğer Android Üreticiler, General Mobile, Android Kişiselleştirme)

L-LumieRe "12 + 0" (Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın, LCD ve Plazma Televizyonlar, Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar, Notebook - Netbook, DVD / DivX Player & Ev Sinema Sistemleri, Oyun Konsolları, GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları, PC-Donanım Genel, PC Donanım Teknik Yardım, Network, İnternet ve Güvenlik, Ses Sistemleri, Oyun Genel, Windows İşletim Sistemi Genel, Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama, Google, PC-Yazılım Genel, PC-Program Makaleleri, PC Yazılım Haberleri, PC-Yazılım Destek, Firefox Eklentileri, Sosyal Ağlar, Yandex, Skype & Messenger, Linux Tabanlı İşletim Sistemleri)

Mad EagLe "10 + 98" (Oyun Genel, Windows İşletim Sistemi Genel, Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama, Google, PC-Yazılım Genel, PC-Program Makaleleri, PC Yazılım Haberleri, PC-Yazılım Destek, Firefox Eklentileri, Sosyal Ağlar, Yandex, Skype & Messenger, Linux Tabanlı İşletim Sistemleri, PC-Donanım Genel, PC Donanım Teknik Yardım, Network, İnternet ve Güvenlik, Ses Sistemleri, Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın, LCD ve Plazma Televizyonlar, Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar, Notebook - Netbook, DVD / DivX Player & Ev Sinema Sistemleri, Oyun Konsolları, GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları, MaxiPDA Türkçe Uygulamalar, Symbian^3 (Anna - Belle), Symbian S60, Symbian S60v3, Symbian S60v5, Sistem Modifikasyon - CFW)

minoo "24 + 79" (Konu Dışı, Haber Köşesi, Garip ve İlginç Olaylar, Mizah - Eğlence - Fıkra, Hobiler, Her Telden Fotoğraflar, Belgesel, Bilim ve Teknoloji, Sağlık Köşesi, Aile, Evlilik ve İlişkiler, İslami Yaşam, Astroloji, Burçlar ve Fal, Motorlu Taşıtlar ve Modifiye, Erkek Moda, MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe, MaxiYaşam Öyküleri, Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları, Maxi Kutlamalar, Maxicep Yarışmaları, Maxicep Buluşmaları)

Mr.H "53 + 374" (Windows Phone Uygulama, Windows Phone Oyun, Windows Phone Wallpaper-Tema, Windows Phone Genel, Windows Phone Yazılım Destek, Windows Phone Cihaz Destek, Yönetici TEST Alanı)

noss_bar "44 + 35" (MaxiPDA Türkçe Uygulamalar, Sistem Modifikasyon - CFW, Android Hack ve Sistem Modifikasyon, Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz, Android Yazılım Destek, Android Cihaz Destek, Android Oyun Destek, Android Uygulama, Android Oyun, Android Genel, Samsung, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, Google - Nexus, Diğer Android Üreticiler, General Mobile, Android Kişiselleştirme)

OttomaN TigeR "182 + 565" (Konu Dışı, Haber Köşesi, Garip ve İlginç Olaylar, Mizah - Eğlence - Fıkra, Hobiler, Her Telden Fotoğraflar, Belgesel, Bilim ve Teknoloji, Sağlık Köşesi, Aile, Evlilik ve İlişkiler, İslami Yaşam, Astroloji, Burçlar ve Fal, Motorlu Taşıtlar ve Modifiye, Erkek Moda, MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe, MaxiYaşam Öyküleri, Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları, Maxi Kutlamalar, Kültür - Sanat, Eğitim ve Öğretim, Maxi Sözlük, Hukuk, Televizyon, Sinema - Kitap - Şiir, Müzik, Felsefe, Atatürk ve Atatürkçülük, Türk ve Dünya Tarihi, Tarihte Bugün - Önemli Gün ve Haftalar, Biyografi Bölümü)

Sensation "29 + 112" (Teknoloji Haberleri, MaxiPDA Türkçe Uygulamalar, Windows Phone Genel, Windows Phone Yazılım Destek, Windows Phone Cihaz Destek, Windows Phone Uygulama, Windows Phone Oyun, Windows Phone Wallpaper-Tema)

xavxmaxi "0 + 16" (Nokia S40 ve Java Destek, Python Uygulamaları, BlackBerry - BlackBerry OS, bada OS, Windows Mobile, Nokia S80, S90, Uiq, Oyun Genel, Windows İşletim Sistemi Genel, Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama, Google, PC-Yazılım Genel, PC-Program Makaleleri, PC Yazılım Haberleri, PC-Yazılım Destek, Firefox Eklentileri, Sosyal Ağlar, Yandex, Skype & Messenger, Linux Tabanlı İşletim Sistemleri, PC-Donanım Genel, PC Donanım Teknik Yardım, Network, İnternet ve Güvenlik, Ses Sistemleri, Android Hack ve Sistem Modifikasyon, Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz, Android Yazılım Destek, Android Cihaz Destek, Android Oyun Destek, Android Uygulama, Android Oyun, Android Genel, Samsung, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, Google - Nexus, Diğer Android Üreticiler, General Mobile, Android Kişiselleştirme)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Praetor, Joker, Buğra ve 8 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
@Halit O. ve @OttomaN TigeR Sizi ailecek izliyoruz

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
ne ara o kadar şeyi ben

anılbaran

anılbaran

Üye
geldik zurnanın zırt dediği yere .. Umarım bir daha ki ay daha fazla konu açabilirm hemde moderasyon yapabilirim.Bugn kendime bir plan yapıcam .Günlük hayatatta zamanı iyi kullanamıyorm..Bu sene üni sınavaına girme işi kesşnleşti artık ya"ni bunun bir öğrenci için nde demek olduğınu bilirsiniz .Haftanın 4 günü dersane ve bi yandan da okulu bitirme çalışıcam .Günlük hayatımda yapmam gereken her şeye (üniye hazırlanmak , okulu bititmrek , forumda konu açmak ,moderasyon yapmak,uygulama geliştrme işine bakmak, kitap okumak vs ) bir zaman ayıracam .Kaç saat ayırdıysam daha fazla bakmıcam o gün için.Sziden de bana bu sene için musamma gösterminizi istiyorum. Hepiniz bu yollardan geçtiniz halimi anlarsınız. Umarım bir daha ki ay en az 200 moderasyon ile en az 300 paylaşım konusu açabilirim.Bn anlatayım da sonra anıl şöyle böyle demyin diye diyorum arkadaşlar.Bu yıl full tiem aktif olamam anca yarı zaman aktif olurm gşibi bişi yani belirli saatlerde görevlerimi yapıp çıkıcam .Umarım dehlemezsiniz benşi yakında .Bne durumu izah edeyim dedim soınra anıl niye çok az konu açıyosun son bi kaç aydır demtyin yani toparlayacam bi şekilde, değişim sürecindeyim malum.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve EroL
Buğra

Buğra

Admin
Valla ben demiştim bu sene üniversite sınavına hazırlanıyor un YGS lys :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu ay oldukça sıkıntılı bir aydı benim için.
İşyeri tadilata girdi ki , bir haftalık daha işi var muhtemelen...

Çocuk oldu vs...
Telafi edeceğimden şüpheniz olmasın.

• Beğen
Tepkiler: EroL ve Nextman
Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar her zaman için telafi edebilecek ve geçici aktifliklerde sorun yok ancak olumsuz seyirde gidecek arkadaslarımız varsa, durumlarını bize bildirerek emekli konumuna geçmelerinin aynı zamanda bir sorumluluk oldugunu düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, Mad EagLe, Buğra ve 2 diğerleri
anılbaran

anılbaran

Üye
bu ay toparlayacaz bakalım düzenli paylaşımımıda yapıyom

Buğra

Buğra

Admin
@Ozan abi eğer ben bos yer kapliyorsam çıkarabilirsiniz yönetimden ama bu sene YGS lys var üniversiteye hazirlanıyorum o sebeple aktif değilim
Hazirandan sonra tekrar eski aktifligim olacak

Ozan

Ozan

Admin
Yani arkadaslar bunu kimseye söylemiyoruz kimseye sen çık da demek istemiyoruz performans ve gidişat hayat meşgale herşey sizin tarafınızda en net ve bilindik sekilde belli dolayısı ile ne olacaksa bunu sizin bize talep olarak iletmeniz gerek ya özelden yada toplantı odasında konu açarak.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, papakudioflu, OttomaN TigeR ve 1 kişi daha

Üst Alt