Ağustos 2008 Ayın Üyesi: "Jöly", Tebrikler ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ağustos 2008 Ayın Üyesi: "Jöly", Tebrikler ..
Merhaba arkadaşlar,

Atalarımız "Geç olsun, güç olmasın" derler, fakat biz Ağustos ayı ayın üyesini seçerken hem zorlandık hem de duyurmakta geç kaldık. Ee, kolay olmuyor karar vermesi. :)

Giden ağustos ayı boyunca forumda aktiflik gösteren ve üyelerle iyi geçinebilen arkadaşlarımız arasından Jöly nickli arkadaşımızı ağustos ayının en iyi üyesi olarak seçmiş bulunuyoruz.

Kendisini tebrik ediyorum. :)

İyi forumlar.

elmyra

Üye
oldukca aktif bir üye sürekli beğenilen konular acıyor kendisini tebrik ediyorum

ama yönetimin neden sakladığına anlam veremiyorum

schumici

schumici

Üye
tebrikler jöly yakışır sana ayın üyeliği paylaşımlarının devamını bekliyoruz tekrar tebrikler:oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
oldukca aktif bir üye sürekli beğenilen konular acıyor kendisini tebrik ediyorum

ama yönetimin neden sakladığına anlam veremiyorum

Yönetimde konuşulanları üyelere duyurmadan önce kimseye özelden söylemeyiz. Bir yönetici gözüyle bakarsak hiçbir üye bize "üye" babında özel değildir, hiçbir üyenin biz de ayrı bir yeri yoktur. Yönetim prensipleri anlayacağın Arzu.

elmyra

Üye
Yönetimde konuşulanları üyelere duyurmadan önce kimseye özelden söylemeyiz. Bir yönetici gözüyle bakarsak hiçbir üye bize "üye" babında özel değildir, hiçbir üyenin biz de ayrı bir yeri yoktur. Yönetim prensipleri anlayacağın Arzu.

Doğrudur bir yönetici cıkıp bunu Arzuya ben söyledim desin o an tüm siteden özür dileyip ayrılacam.Eğer yönetimde ağzının ayarını bilmeyenler varsa bu benim değil sitenin sorunudur:box:box:box

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arzu, sen demişsin ki: yönetim bunu niye saklıyor? .. Ben de demişim ki söylemeyiz, prensiptir. Çünkü öyle olması gerekir. :) MSN'deki mevzuyu buraya taşımayalım. Jöly ablanın konusunu işgal etmeyelim, hı? :)

Ozan

Ozan

Admin
Tebrik ederim, sadece bir süre önce aramıza dönmesi ve aktifliğini, yararlı paylaşımlarını ve siteyi benimseme duygusunu devam ettirmesinden dolayı bile, bu rütbeyi hakeden bir üye. :oke

jöly

Üye
açıkçası beklemediğim için şaşırdım...uzun bir aradan sonra geri dönüşüm için sürpriz oldu bu bana...çok teşekkür ederim herkese ayrı ayrı...:):)

elmyra

Üye
Arzu, sen demişsin ki: yönetim bunu niye saklıyor? .. Ben de demişim ki söylemeyiz, prensiptir. Çünkü öyle olması gerekir. :) MSN'deki mevzuyu buraya taşımayalım. Jöly ablanın konusunu işgal etmeyelim, hı? :)

ben msn de diye bişey söylemedim :locked:

xkadir61

xkadir61

Üye
tebrikler jöly. inan yaptığın değerli paylaşımlardan sonra, sana bu rutbe. çok yakıştı. gerçekten bu ay bu rutbeyi hakeden değerli üyelerdensin. :spr
yanılmıyorsam; şubat 2007'nin ayın üyeside sendin.
aktifliğin ve yararlı paylaşımlarının devamını diliyorum.:ok2:

isinbayeva

isinbayeva

Üye
süpersin valla...tebrik ederim hak etmiştin...ayrıca yönetim en çok ayın üyesi olanları sıralsa hiç fena olmaz

canturgay

canturgay

Üye
tebrikler jöly..:)

cerqes

Üye
bence bunu schumici hakediordu ama hayırlısı gelcek ay ayy inşallah schumici:oke:

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
hayırlı olsun rütbe sana yakıştı güle güle kullan:)

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Tebrikler...:spr

Anıl Umut

Emekli Yönetici
jöly tebrikler :oke:

ßurçiN

ßurçiN

Üye
Tebrikler:oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
tebrikler :)

CEREN

CEREN

Üye
tebrikler sonuna kadar hakkındı
çok sevindim:):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt