Age of Empires II HD Edition (Remastered) Hakkında Görüşleriniz Neler?

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Age of Empires II HD Edition (Remastered) Hakkında Görüşleriniz Neler?
1999 yılında Ensemble Studios’un geliştirdiği ve Microsoft tarafından dağıtımı yapılan Age of Empires 2, şüphesiz birçoğumuzun favorisi. Şanlı Paladin’i, ‘relik’ kaçıran papazı ve ‘oduncu’, ‘yaparım’ nidalarıyla işten işte koşuşturan işçiyi aradan geçen onca yıla rağmen unutmadık.

Unutmamız da gerekmiyor zaten! Oyun, ismi ile yüksek çözünürlük olarak geri geldi. Klasik ‘Age of’ deneyimini yüksek çözünürlüklü hale getiren kahramın ise Hidden Path Entertainment oyun stüdyosu.

20 dolar (35 lira civarında) fiyatla Steam’da satışa sunulan oyun şu an yalnızca Windows kullanıcıları tarafından oynanabiliyor. Umarız en kısa sürede Mac versiyonu da satışa sunulur.

Haber (alıntı) kaynağı:

---
Bugün oynadım benim oldukça hoşuma gitti.. Eski günleri hatırladım birden.. Sizin oyun hakkındaki fikirleriniz neler?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
strateji oyunlarından nefret edıyorum en kral fps.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
hd olmayanını geçen gün indirmiştim ilk oynayışım age of empires'ı ben gerçekten çok beğendim Hdsini almayı düşünüyorum :D

- - - Eklendi - - -

ama pc kaldırmaz diye korkuyorum

achambo

achambo

Üye
az multiplayer oynamadım bu oyunu ama süper oyun 4 vs 4 multi ne sarıyodu

- - - Eklendi - - -

eskisinden neredeyse hiç farkı yok explorer.exe yi sonlandırıp girince bir tam ekran olmuyo o kadar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Age of Mythology ile başladım bu strateji oyunlarına. Yine -strateji oyunu- oynayacak olsam Age of Mythology'yi kurarım, ki hala kurulum dosyaları duruyor pc'mde :D. Nedense Age of Empires ve diğerlerini hiç beğenmedim.

- - - Eklendi - - -

Yine anılarım canlandı yakında AoM'yi kurarım herhalde:salincak:

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Neden ki her insanın oyun zevki başka ben fps savaş oyunları nfs gta onlardan hoşlanıyorum. Bikere red alert 2 oynayım dedim sarmadı.

Tamam belki bir oyun türünü sevebilirsin ama başkarlarından nefret etmek çokta mantıklı değil, anlaşılan oyunları hikayesi/anısı için değilde oynamak için oynuyorsun. Senin tercihin.

- - - Eklendi - - -

hd olmayanını geçen gün indirmiştim ilk oynayışım age of empires'ı ben gerçekten çok beğendim Hdsini almayı düşünüyorum :D

- - - Eklendi - - -

ama pc kaldırmaz diye korkuyorum

her pc kaldırır korkma :D oldukça iyi bir oyun,çocukluk oyunu oluncada çok ayrı bir yeri oluyor :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

az multiplayer oynamadım bu oyunu ama süper oyun 4 vs 4 multi ne sarıyodu

- - - Eklendi - - -

eskisinden neredeyse hiç farkı yok explorer.exe yi sonlandırıp girince bir tam ekran olmuyo o kadar

eğer 1920x1080 bir ekranda oynarsan farkı anlarsın :D ayrıca steam üzerinden dünyadaki herhangi biriyle oynayabilme özelliği eklenmiş, mesela steam üzerinden ikimiz aynı anda oynayabiliriz gibi :)

- - - Eklendi - - -

Age of Mythology ile başladım bu strateji oyunlarına. Yine -strateji oyunu- oynayacak olsam Age of Mythology'yi kurarım, ki hala kurulum dosyaları duruyor pc'mde :D. Nedense Age of Empires ve diğerlerini hiç beğenmedim.

- - - Eklendi - - -

Yine anılarım canlandı yakında AoM'yi kurarım herhalde:salincak:

doğrusunu söylemek gerekirse AoM beni pek sarmamıştı şimdi yalan değil :hmmm

smh60

smh60

Üye
Az oynamadık

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Aslında güzel oyun. Ancak 3ü daha güzel. Ya da Mythology daha da güzel... Strateji oyunlarını hep sevmişimdir :)

Uhops

Uhops

Üye
Ekran çözünürlüğü 1600x1400 yapsak ve 1080p masaüstü arkaplanı uygulasak.arkaplanı bız 1080 p olarak mı görürüz yoksa ekran çözünürlüğü kadarmı.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Ekran çözünürlüğü 1600x1400 yapsak ve 1080p masaüstü arkaplanı uygulasak.arkaplanı bız 1080 p olarak mı görürüz yoksa ekran çözünürlüğü kadarmı.

Ekran çözünürlüğün ne kadarsa oyun o boyutta çalışıyor, ayarlayamıyorsun..

- - - Eklendi - - -

Aslında güzel oyun. Ancak 3ü daha güzel. Ya da Mythology daha da güzel... Strateji oyunlarını hep sevmişimdir :)

benim çocukluğum bu oyunla geçti sayılır, belki onun içinmidir bilemem ama çok hoşuma giden bir oyun :tebessüm:

Üst Alt