ADW Launcher Temalar ( ICS - JB - TW5 / Tersus - Snack Pack - Lustre )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
ADW Launcher Temalar ( ICS - JB - TW5 / Tersus - Snack Pack - Lustre )
S.a Arkadaşlar genelde apex nova go launcher gibi launcherler için bir çok tema var ama bizim gibi 2.3.6 sürümü kullananlar ve android 4.0 görünümü isteyenler için adw launcher ex gercekten çok iyi fakat çok tema desteği olmadığı için bir kaç tema paylaşmak istedim .

Adw Launcher ( ozakin 70 vermişti ama bir daha vermekte bir zarar olmaz sanırım :D )
Market Link :
Apk :

Android 4.+ Temalar.....

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ice Cream Sandwitch
Market Link :
Apk :

Resimler

Ek Olarak Bu Temayı Altta JB Temayı vericem Resimdeki Gibi Kullanırlarsa Daha görsel olacağını düşünüyorum

--------------------------------------------------------------------------------------------
Jelly Bean
Market Link :
Apk :

Resimler

Touchwiz 5
Market Link :
Apk :

Resimler

Ek Olarak Bu Temayı Daha görsel kullanmak istiyorlarsa alttaki resim gibi yapsınlar

Daha sonra menunun s3teki gibi şeffaf olmasını istiyorlarsa oradaki BACKGROUND COLOR u şeffaf yapsınlar

Bunun Yanında Normal Temalar ....

Tersus
Market Link :
Apk :

Resimler

Snack Pack
Market Link :
Apk : .

Resimler

Lustre
Market Link :
Apk :

Resimler

• Beğen
Tepkiler: ozakin70

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Konuyu önizlemeler olmadığı halde onayladım. En kısa zamanda ekleyin lütfen.
Neticede tema paylaşımı yapılıyor görseller olmadan olmaz, teşekkürler :oke:

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Resimler Eklendi :D
Bütün Resimler Galaxy W umdan SS yoluyla çekilmiştir güle güle kullanmanız dileyiğle..

ozakin70

ozakin70

Üye
bende tema eklesem mi ki diye düşünüyorum kaç gündür yapamıyorum işlerden dolayi:) paylaşım için teşekkürler :D:thumbup:
Ben TW5 iconları ve iphone 6 barlarını kullanıyorum öneririm

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
ilk başta iphone merakım vardıda artık kalmadı ben normal launcheri kullanıyorum artık ama bayadır adw kullanıyordum adw hem stabil hem güzel hızlı 15 mb falan ram kullanıyor

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
Fotistox

Fotistox

Üye
tw 5 linki bozuk.

Tolga3521

Tolga3521

Üye
Şu Widgetlerin Adı ne Acaba

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Uccw

technoshark

technoshark

Üye
Dosya Bulunamıyor !

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Linkler Yenilendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...