adsl hızınızı %20 hızlandırın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
adsl hızınızı %20 hızlandırın
nasıl mı çok basit. Siz adsl hızının sadece %80inini kullanıyorsunuz bunun %20si windows kendi işlemleri için kullanıyor. Bunu değiştirmek progra ile değil sadece şunları yaparak %100 hıza varabilirsiniz. Bu işlem denenmiştir (ama sadece windows xp de denenmiştir)

Başlat ->çalıştır ->gpedit.msc- >bilgisayar yapılandırıcısı ->yönetim şablonları ->ağ ->Qus paket zamanlayıcısı ->ayrılanabilen bant genişliğini sınırla ->etkin ->bant genişlik sınırı = 0 ->uygula ->tamam

bu kadar

iceboy

iceboy

Üye
Bilgiler icin sagol. Ellerine saglik...

AntiTuk

Üye
eywallah kardeş yaptım bakalım işe yarıcak mı?

anduil_10

Üye
EYVALLAH ;;)

ibonline

ibonline

Üye
bakalım far edilen birşey olacakmı

slayer

Üye
bi fark olmadı_???

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by slayer@Oct 2 2005, 01:18 PM
bi fark olmadı_???
[post=183348]Quoted post[/post]​
bencede

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by slayer@Oct 2 2005, 01:18 PM
bi fark olmadı_???
[post=183348]Quoted post[/post]​
Tabiki de bir fark olmayacak. Çünü %80 nini biz kullanıp %20sini xp kullanıyor mantığı yanlıştır. (Nedense bu aralar forumda milleti kandırmaca devri başladı. msn 8.0 çıktı valla gerçek şaka değil diyor hatta emeğe saygı diyor 7.0 olan farklı skinli msn 7.0 ı bizlere 8.0 diye sunuyor :off: )

Forumda milleti kandırmayalım ... :eksi:

slayer

Üye
herlade güncelleme yüklemek için ayırılan böyümü kapattı bu yoksa bant genişliği sabittir nasıl 1/5 hızlansın
27kb ==> 32.4kb olur :eksi:

bjknemesis

Üye
%20sini bilgisayar kullanıyo bunu bi şekilde kullanması lazım başka çare yok engellenemez bence :nono:

AntiTuk

Üye
Originally posted by hüseyin@Oct 2 2005, 09:48 AM
eywallah kardeş yaptım bakalım işe yarıcak mı?
[post=183243]Quoted post[/post]​

heç bi işe yaramadı yinede saol

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
tamam ama hızlanmamasında benim bi suçum yok sanırım..bana kızmayın lütfen..ben sadec ebilgiyi paylaştım..
saygınız içinde teşekkür ederim..

:(

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
bunu bende yaptım ama bunu etkin yapmanın pc'ye bir zararı olmuyor değil mi¿ bende bir hızlanmaz var..azda olsa fark ettim çok sağol

SANCAR

SANCAR

Üye
işe yarasaydı güzel olacaktı :( naapalım sağlık olsun

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
tamam bu dediğini yaptım o zaman windows kendini update etmez mi otomatik olarak

mert_dagdemir

Üye
ben yapacaktım korktum

BuqraFeb

Üye
bende yaramadı işe ztn bi bana yaramaz böle şeyler

magasa

Üye
arkadaşım gerçekten hızlandı benim int..manyak giriyo..normal hızımın iki katına çıktı desem yeridir..+++rap tşk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt