Adobe Flash Lite 3.2

• 1 Mayıs 2011
  • 2517 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rus Sitesinde Buldum Telefona Yüklerken Flash Lite 3.17 Flash Lite 3.20 İle Değiştirilsinmi Diye Soruyo Ama Fake Olmadığı Belli Yoksa O Uyarıyı Vermezdi Cfw ler İçin Kullanabilirsini tabi siscontesle extrac yapıp çıkan dosyaları rofsa atıp flashlayın <br />
    <br />
    Flash 9 u Destekler<br />
    Mp3 oynatma desteği<br />
    H.264 video kodeclerini destekler<br />
    Anti-aliasing seçenekleri ve videolar için destek<br />
    Support for the OpenVG 1.1, to increase the processing speed flash ( Burayı Türkçe Yapamadım :d )<br />
    <br />
    <a href="http://www.dosya.tc/indir/Hliyuv/AdobeFlashlite3.2_s60v5.rar.html" target="_blank">File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server</a>

Yazan: Round-Saturn
  2. deneyelim bakalım saol

3. Bilindik hata.

4. :oke: aynen.

5. gömerseniz çalışabilir

6. gömdüm yine olmadı. cfw ye de gömdüm , orjinal rofs a da . hala 3,17 görüyor.

7. rofs2 ve rofs 3 te ayrı ayrı denedım.siz gömmeyin.çünkü mp4 videoların sesi gidiyor.

8. Arkadaşa sorsak bunu kesin denemiştir. Ayrıca bu bir mod değil ki, bu bir uygulamanın güncel sürümü burada ne işi var anlamış değilim.

9. kardeş normal c6 cfw lerde bu flash litenin özellikleri yok bunda plugin eklenmiş video izlerken sorunları en aza indirmek için.

----------Eklendi @ 12:23:01 ---------- Yazıldı @ 12:22:25 ----------

mod olmayabilir ama cfw ler için mod olabilir cfw lerde kullanan olur diye paylaşmak istedim

----------Eklendi @ 12:23:31 ---------- Yazıldı @ 12:23:01 ----------

bu sadece flv videoları oynatmak için kullanılıyor mp4 le ne ilgisi var ?

10. N97 de denedim mp4 videoların sesi bozuldu.flv için oldğnu bende biliyorum.wmv normal çalişiyor,mp4 de ses yok, flv de ıse değisen bi şey yok. Emeğin için teşekkürler yinede

11. kardeşim bende öyle bi sorun yok sorunsuz kullanıyorum ben teşekkür ederim

12. tesekkurlerrr

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 22:09