AdminLerimizden İstek...

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Nasıl Olur

• ߀nce Güzel Olur?

Kullanılan: 8 40.0%
  • Gereksiz

Kullanılan: 1 5.0%
  • Farketmez

Kullanılan: 8 40.0%
  • Sacma

Kullanılan: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
AdminLerimizden İstek...
İlk önce İyi Günler Bildiğiniz Gibi 1000 mesajı olan Binbaşı Oluyor...
Binbaşından Sonrada Bi Rütbe Weremezmiyiz General Gibi.?
Mümkün İse Tabiki..

POWER

POWER

Üye
Binbaşı dan sonraki üst rütbeler yani yarbay,albay ve general sadece yöneticiler içindir.Öyle bir düzenleme mümkün değildir.İyi forumlar

looney

looney

Üye
Binbaşı dan sonraki üst rütbeler yani yarbay,albay ve general sadece yöneticiler içindir.Öyle bir düzenleme mümkün değildir.İyi forumlar

yarbay albay general olanlar sitenin yöneticisi degilki onlarda eski üye oldukları için ve rutbeleri yukseldigi için site tarafından görevlendiriliyorlar yani bu sadece yöneticiler bu rutbeleri kullanır die bişey yok ben öyle biliyorum arkadaşım ;)

Nazy

Nazy

Üye
Şu an ki Rütbe Sistemine Göre

üyelerin mesaj sayılarına göre rütbeleri vardır
alabileceği maksimum rütbe (1000 mesaj ve üstü) Binbaşı'dır

Yarbay
Albay
General
bu yukrıdaki üç rütbe ise dediğiniz gibi yine üye rütbeleridir
fakat bu rütbelere ulaşmak için mesaj sayısı dikkate alınmaz.

looney

looney

Üye
bende sana bunu soruyordum zaten ve konuda da bunu sormuş demek ki konuyu acanda senin anlattıgın gibi ugraşırsa o da admin olabilirmiş demek ki ;)

--------------- Ekleme ---------------

Şu an ki Rütbe Sistemine Göre

üyelerin mesaj sayılarına göre rütbeleri vardır
alabileceği maksimum rütbe (1000 mesaj ve üstü) Binbaşı'dır

Yarbay
Albay
General
bu yakrıdaki üç rütbe ise dediğiniz gibi yine üye rütbeleridir
fakat bu rütbelere ulaşmak için mesaj sayısı dikkate alınmaz.

ewet nazy güzel açıkladı bu üç rutbeyi almak için tabikide mesajlara bakmıyorlar.sitedeki başarına ve aktifligine göre bu üç rutbeye sahip olabilirsin ancak ama power bunu rutbeleri sadece yöneticiler alır diyor.bizde 3 sene boyunca aktif olsak ve yaralı forumlar acsak sürekli uyelerde general olabilirler tıpkı sizinde daha öncede uye oldugunuz gibi ;)

looney

looney

Üye
Rütbeler Şimdilik ;
http://www.maxicep.com/site-hakkind...gi-rutbe-nasil-geliyor-15-subat-2008-a-4.html

Burada belirtildiği şekilde ancak önerilerinize her zaman sağ duyu ile bakıyoruz, mümkün degil demek saçma olur çünkü site sürekli gelişiyor ama ileride bir düzenleme ve rütbelerde genişletme yapabiliriz, bu konuda kesin cevap söylemek yanlış olur.

dogru mümkün degil demek banada sacma geldi ve tskler acıklaman için dostum ;)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Değil General Rütben Mareşal Olsa Ne Olur Olmasa Ne Olur? Onemli Olan Faydalı Olup Olamadığındır. Kimi 100 Msj Atmıştır Gibi Benim Gibi Binlerdedir Ama 100 Msj Binlerce Msjdan Daha Anlamlı Daha Faydalıdır Belki de. Rütbeler Falan Boş. Bence Bu Sekilde Kalarak Aynen Devam Etmesi Daha Iyidir :nargile:

dumanxtr

dumanxtr

Üye
ya arkadaşlar boş verin ya bi üstü bi altı ne fark eder önemli olan site için faydalı birşeyler yapmak

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
yasirarslan

yasirarslan

Üye
Öhemli olan yapılan paylaşımın kalitesidir

kurt bey

kurt bey

Üye
Bu rütbe meselesi niye bu kadar sık gündeme geliyo anlamış değilim. Bizden gizlenen bişeymi var yoksa :D

ycg35

ycg35

Üye
nazy çok iyi söylemişsin zaten yeterince rütbe var bir sonraki rütbeye ulaşıcandan nolcak :P:

eren6523

eren6523

Üye
ben daha yolun başındayım :S çook yolum w@r :D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici

ewet nazy güzel açıkladı bu üç rutbeyi almak için tabikide mesajlara bakmıyorlar.sitedeki başarına ve aktifligine göre bu üç rutbeye sahip olabilirsin ancak ama power bunu rutbeleri sadece yöneticiler alır diyor.bizde 3 sene boyunca aktif olsak ve yaralı forumlar acsak sürekli uyelerde general olabilirler tıpkı sizinde daha öncede uye oldugunuz gibi ;)

POWER haklı burda, bu rütbeler sadece yöneticiler için. Sizin dedikleriniz ile bizim yönetici seçme sistemimiz biraz örtüşüyor; ama bu geçen yıl ile alakalı bir durum değil. Her 1000 mesaj üstü yönetici olacaksa forumda yüzlerce yönetici olurdu ki bu da çok saçma olurdu.

Ozan

Ozan

Admin
İlk önce İyi Günler Bildiğiniz Gibi 1000 mesajı olan Binbaşı Oluyor...
Binbaşından Sonrada Bi Rütbe Weremezmiyiz General Gibi.?
Mümkün İse Tabiki..
Bu arada önceki mesajımdan şu çıkmasın

Üyeler de belli bir mesajdan sonra general olur yada ekstra rütbe verilecek diye

Öyle birşey yok, sadece ileride üyelerin alabileceği rütbelerde düzenlemeye gidilebilir o kadar, yani artık ömür boyu rütbeler ve resimler herşey bu şekilde demek yanlış olur dedim.

Normal şartlarda mesaj sayısına bakılarak bunun hiçbir zaman General olamayacağı açık.

xkadir61

xkadir61

Üye
çok istiyorsa ,kıdemli binbaşı yapın gitsin, daha sonrada kurmay binbaşı falan:islik

Ozan

Ozan

Admin
Konuyu açıkladığımızı düşünüyorum ve kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt