Adminler uğraşmak istemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Adminler uğraşmak istemiyor
doğuş pertezin açıklamasından da bunu görebilirsiniz.
benim konularımı bu kadar incelemek yerine önce küfürlü mesaj ve nickli üyeleri silin !
neden banlandığımı bile bilmiyorum? cinsel içerikli konu af çıkmadan önce açmıştım zaten, demek ki bi açığım olsun diye konuyu silmemişler.
ama kendileri prezervatifle ilgili konu açarlar..

• Beğen
Tepkiler: Symbianist, PALA. ve MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yaptığın ayıp admin.

• Beğen
Tepkiler: INSERTER ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Kimsenin avukatlığını yapmıyorum ve gerçekten cezayı hak etse savunmam :hmmm
Buranın bir neşesiydi, gır gır olsun diye konu açan birisi, böyle tatsızlık olmasaydı keşke :hmmm

• Beğen
Tepkiler: INSERTER, MAERKEK ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Kimsenin avukatlığını yapmıyorum ve gerçekten cezayı hak etse savunmam :hmmm
Buranın bir neşesiydi, gır gır olsun diye konu açan birisi, böyle tatsızlık olmasaydı keşke :hmmm

Banlamadan uyardılar mı acaba bu tip konular açma veya şuna buna dikkat et diye. Yoksa direkt banladılar mı :hmmm

Ayrıca bence de neşesiydi bu bölümün. Ben pek bakmazdım gereksizlere normalde. Son zamanlarda eglenceli geldi takılmaya başladım.

• Beğen
Tepkiler: INSERTER, MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Banlamadan uyardılar mı acaba bu tip konular açma veya şuna buna dikkat et diye. Yoksa direkt banladılar mı :hmmm
Normalde kuralları da iyi bilen birisi önceden tecrübesi olduğu için. Öyle abartılacak bir konu açsa aynı gün kapatılırdı...
Ayrıca bence de neşesiydi bu bölümün. Ben pek bakmazdım gereksizlere normalde. Son zamanlarda eglenceli geldi takılmaya başladım.
Aynen öyle, bende bu tarafta pek takılmam af öncesi bölüm ölü gibiydi, biraz taze kan gelmişti onu da kestiler malesef :hmmm

• Beğen
Tepkiler: INSERTER, Symbianist ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gereksizler bölümünde konu sınırlaması var mı ? Ben yok diye biliyorum . Bu böyle ise cinsel içerikli konu açtı diye banlamak haksızlıktır . (Yanlışım varsa düzeltin.) Cinsel içerikli konu açmak yasak ise niye admin açabiliyor ? Üye açınca suçlu admin açınca haklı . Sanki adminin açtığı konuları bu foruma girenler görmüyor ? Tamamen yasaklansın cinsel içerikli konu diyorum .

• Beğen
Tepkiler: PALA., INSERTER ve Symbianist

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Gereksizler bölümünde konu sınırlaması var mı ? Ben yok diye biliyorum . Bu böyle ise cinsel içerikli konu açtı diye banlamak haksızlıktır . (Yanlışım varsa düzeltin.) Cinsel içerikli konu açmak yasak ise niye admin açabiliyor ? Üye açınca suçlu admin açınca haklı . Sanki adminin açtığı konuları bu foruma girenler görmüyor ? Tamamen yasaklansın cinsel içerikli konu diyorum .
Eski bir konuyu @Genc007 hortlattıktan sonra uyarı geldi. sonra " benim suçum ne " bu konuyu açtım. sonra da banladılar. büyük ihtimal uğraşmamak için banladılar. "gereksizlerde" o kadar çok mesaj yazıyorum ki takip edemeyecek hale geldiler. eski küfürleri ve küfürlü nickleri bile silmiyorlar.

Uyardılar da her uyarıda "son kez uyarıyorum" diyorlardı. mesajımı sildikleri için de neden uyarıldığımı bile anlamıyordum. mesela şu an neden banlandığımı bile bilmiyorum. doğuş pertez yıllar önce açtığım konuyu öne sürdü mesela, ama aldığım uyarı genç007 hortlattığı konuyla ilgiliydi.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
@Safak

@Safak

Üye
Hmm.. Senin bu konu hakkında fikrin ney @Genc007

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
Af dan faydalananların 1 defaya mahsus af edilmesi...

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Af dan faydalananların 1 defaya mahsus af edilmesi...
Bence gereksiz bi olay. İlki de öyleydi ikincisi olursa da öyle. Bana kızacaksın ama şöyle düşün. Bu arkadaşlara iki kere şans verilecek ama sana hiç şans verilmeyecek. Adil mi?

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Bence gereksiz bi olay. İlki de öyleydi ikincisi olursa da öyle. Bana kızacaksın ama şöyle düşün. Bu arkadaşlara iki kere şans verilecek ama sana hiç şans verilmeyecek. Adil mi?
Haklısın. Kendi düşen ağlamaz, ölçüyü kaçırmamak lazım.

"Ara hakkını hatta kendi nefsinden bile Velhasıl bir asalak zilletiyle tırmanma"

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve Baydırman

Üst Alt