Admınler moderatorler lutfen bi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
Admınler moderatorler lutfen bi yardım
siteye herzaman giremıyorum türlü türlü hatalar veriyor örneğin ''gateway'' v.s bunun nedenı ne oLabiLir ve bu sorunu tek ben yaşamıyorum siteye uye olan değerli birkaç arkadasımız da yaşıyor nedenLerini söylersenız veya ne yapmamız gerekır? teşekkürLer

• Beğen
Tepkiler: Badr Hari

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Forum içerisinde yenilikler yapılıyor ... Hepsi geçecek ... Sabırlı olmalıyız...

asigsasi

asigsasi

Üye
Çok sıkıcı oldu artık inşallah bir an önce düzelir

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
aynen database error aLıorum

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Sıkıcı imiş evet ya sıkıcı :(

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
ancak düzeLecegınden emınım!:oke:

jackalx_06

jackalx_06

Üye
Forum içerisinde yenilikler yapılıyor ... Hepsi geçecek ... Sabırlı olmalıyız...

evet doğru.....ama gerçekten artık sorunlarla karşılaşmaktan başım beynim sulandı yahu ,bazen işlerimi bile yarım bırakıp kalkıyorum ,ama olsun idare etmeliyiz.:oke:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sabırlı olmalıyız bilalcim :)

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
eVeT KatıLıyoruM SAYIN AYIN ÜYESİ :) bu arada jackalx_06 tebrikLer ayın uyesi olmussun

Catty

Catty

Emekli Yönetici
:kop::kop:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
+1 :kop:

lovestar

lovestar

Üye
şuan türkiyedeki en yavas siteyiz.insanın giresi gelmiyo hallolsun artık bian önce...

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
öyLe aMa hakkını vereLım güzeL bi site MOBİL TEKNOLOJİ PLATFORMU www.maxicep.com

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Facebook bile bu tür sorunlarla karşılaşır. Çeşitli hatalar verir. Biraz bekleyeceğiz. Yepyeni ve hızlı bir maxicep bizleri bekliyor. Sizce değmezmi ? :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Biraz sabır. Sitede böyle zorlanmanız karşılığında çektiğiniz sıkıntı size zor gelebilir. Ama birde bu işle uğraşan Ozanın halini düşünün. Sadece kendinizi düşünmeyin. Lakin bunlar da yine sizin için yapılıyor.

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
Facebook bile bu tür sorunlarla karşılaşır. Çeşitli hatalar verir. Biraz bekleyeceğiz. Yepyeni ve hızlı bir maxicep bizleri bekliyor. Sizce değmezmi ? :)

EMINIM DEĞER!:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Biraz sabır. Sitede böyle zorlanmanız karşılığında çektiğiniz sıkıntı size zor gelebilir. Ama birde bu işle uğraşan Ozanın halini düşünün. Sadece kendinizi düşünmeyin. Lakin bunlar da yine sizin için yapılıyor.

Sende haklısın ağabey.Ozan abinin halını zaten düşünemıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Sende haklısın ağabey.Ozan abinin halını zaten düşünemıyorum.

Odysseus

Odysseus

Üye
Büyüyoruz... Yenileniyoruz... Gelişiyoruz...

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
sLoganımız :)

Pure Life

Pure Life

Üye
Arkadaşlar haklısınız sorunun farkındayız. İnanın elimizden geleni yapıyoruz. Yep yeni bir maxicep çıkacak çok yakında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt