Adımsayar v1.4.5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Adımsayar v1.4.5
Adimsayar gün içerisinde attığınız adımları sayar. Bunun için telefonunuzun cebinizde yada çantanızda olması yeterlidir. Bu uygulama ile günlük hareketliliğinizi ölçebilir, diyet programınızı düzenleyebilirsiniz. Günde 10 bin adım yürüyerek sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Yaş, cinsiyet, boy, kilo verilerinizi girerek, ne kadar kalori harcadığınızı, vücut kitle indeksi gibi birçok veriyi web sitesi yada facebook uygulamamız üzerinden öğrenebilirsiniz.

Notlar:

0. Olmasını istediğinizi özellikleri herzaman yazabilirsiniz.
1. Adımsayar günlük hareketliliğinizi bir rapor halinde e-postanıza yolluyor. (Her pazartesi, isteğe bağlı)
2. Bu rapora, ve ilgili diğer grafiklere üzerinden erişebilirsiniz.
3. Adımverilerinizi günlük olarak tuttuğu için her gün 24:00 da günlük sayacı sıfırlar. Fakat önceki günlerin verisine üzerinden erişebilirsiniz.
4. Adımsayar konum bilgisine erişmez. Dolayısıyla konumunuzu bilmiyor. Sadece gün içerisinde kaç adım attığınızı sayıyor.
5. Uygulama sadece yürüyüş aldıladığı zaman otomatik çalışır, bunun dışındaki zamanlarda telefonunuzun kaynaklarını kullanmaz.
6. Uygulamayı mümkün olduğunca çok sayıda cihazda denedik/deniyoruz. Eğer telefonunuza özel bir problemi olduğunu düşünüyorsanız, bunu bize yazın test edelim/düzeltelim. (yorum yaparak yada adimsayar.org üzerinden)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: barkannnn, fatih793, emektar ve 1 kişi daha

Şehriyar

Şehriyar

Üye
teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: SHS
KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

• Beğen
watercity

watercity

Üye
deneyecegim teşekkürler uygulama için

• Beğen
watercity

watercity

Üye
biraz eksik sayıyor fakat basit ve güzel bir uygulama--nasıl çalıştıgını merak ediyorum ??

• Beğen
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Sağol.

• Beğen
ogedayokan

ogedayokan

Üye
  • Beğen
wolf78

wolf78

Üye
teşekkürler.

• Beğen
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

aga_0074

aga_0074

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt