AdClear v5.0.0.501702 (Rootsuz Reklam Engelleyici)

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Reklam engelleme uygulaması. Uygulama, tarayıcı ve YouTube reklamlarından kurtulun.
Root gerektirmez.
Android 4.0 ve üzeri cihazlar için.


Yenilikler:
Hata düzeltmeleri yapıldı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız


Hangi reklamları engeller:
YouTube reklamları
şifreli reklamlar
Clickbait reklamlar
müdahaleci reklamlar

Clickbait Nedir: Clickbait ya da türkçe karşılığıyla tık tuzağı, web sitelerinin okuyucuyu istedikleri sayfalara yönlendirmek amacıyla kullandıkları başlıklardır. Bu tuzağı kullanan web sitesinin amacı; siteye daha fazla hit kazandırmak, okuyucuyu daha uzun süre web sitesinde tutmaktır. Bu yönteme en çok başvuranlar haber siteleridir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ ve 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
Teşekkürler.. :oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt