Adblocku engelleyen sitelere engele takılmadan girin!//Anlatım (chrome-firefox için)

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Adblocku engelleyen sitelere engele takılmadan girin!//Anlatım (chrome-firefox için)

1)ilk olarak aşağıdaki linklerden tarayıcınıza uygun eklentiyi yükleyin
firefox:
chrome:
2) mesajın ekindeki script dosyasını indirerek firefox ile birlikte açın
3) grease monkeyden uyarı gelicek etkinleştir ve betiği yükle ve ardından gelecek uyarı(lar)a kur deyin
4) bir web sitesi açmaya çalıştığınzda hiçbir listeye abone olmadınız i diye bir uyarı gelecek subcribe butonuna tıklayın ve ardındn açılan web sayfasında da subcribe butonuna tıklayın
5) işte bu kadar! adblock kullandığınız için bu siteye giremiyorsunuz tarzı uyarılarla birdaha karşılaşmayacaksınız:alkis

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: WhiteHacker ve Cadillac34

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Teşekkürler deniycem

#

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Deneyinn Bi Tane Film Sitesi Var Şerefsizler Bir Linki açmak İçin Abartısız 7 8 Sayfayı Kapatıyorum Tek Bir Tık İle 3 Tane Reklam Açıyor Sormayın

Cadillac34

Üye
Adblock'un amacı gereksiz reklamları engellemek zaten. Ama çoğu siteler reklam engellenmesine karşı. Nedeni; reklamlardan kazançlarını kısıtlıyor olması.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adblock'un amacı gereksiz reklamları engellemek zaten. Ama çoğu siteler reklam engellenmesine karşı. Nedeni; reklamlardan kazançlarını kısıtlıyor olması.
Tamam Öyle Ama ÖZellikle Bazen Canım Sıkıldığında Forumda Çıkan Reklamların Hepsini Açıyorum Açtıktan Sonra 1 2 Tıklayıp Gezinip Kapatıyorum Sırf Reklamlardan Gelir Gelsin Diye.Bana Söylermisin Bir Link İçin 7 8 Tane Reklam Kapatırmısın? Bunu İnsan Gibi Yapsalar Bu Tür Yollara Zaten Başvurmayız.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Cadillac34

Üye
Tamam Öyle Ama ÖZellikle Bazen Canım Sıkıldığında Forumda Çıkan Reklamların Hepsini Açıyorum Açtıktan Sonra 1 2 Tıklayıp Gezinip Kapatıyorum Sırf Reklamlardan Gelir Gelsin Diye.Bana Söylermisin Bir Link İçin 7 8 Tane Reklam Kapatırmısın? Bunu İnsan Gibi Yapsalar Bu Tür Yollara Zaten Başvurmayız.
Kurumsal sitelerde zaten reklam olmaz. Haber siteleri, film siteleri, video izleme siteleri, sağlık siteleri, eğitim siteleri (reklam çok fazla görünür), pazarlama ve satış siteleri (dolandırıcılık da var), spor siteleri, vs. vs.

Reklamlardan gelir bekliyorlar ama her reklam reklam değildir. Virüs de olabilir. Dikkat etmek lazım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kurumsal sitelerde zaten reklam olmaz. Haber siteleri, film siteleri, video izleme siteleri, sağlık siteleri, eğitim siteleri (reklam çok fazla görünür), pazarlama ve satış siteleri (dolandırıcılık da var), spor siteleri, vs. vs.

Reklamlardan gelir bekliyorlar ama her reklam reklam değildir. Virüs de olabilir. Dikkat etmek lazım.
Orası Öylede Antivirüs Filan Var Herhangibir Form Vsde Doldurmuyorum Sıkıntı Değil

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

WhiteHacker

Üye
Teşekkürler.

Üst Alt