Adana Sıfır Bir 4. Sezon ilk (1.) bölümü ne zaman yayınlanacak?

Sponsorlu Bağlantılar

 • 29 Aralık 2017
 • 12774 Okunma
 • 1 Cevap

 1. 29 Aralık 2017 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Türkiye'nin en önemli internet dizisi olan Adana Sıfır Bir aldığı kararla birlikte YouTube'da yayınlanan 1. ve 2. sezonu ardından, 3. sezonunu BluTV'de yayınlayacağını duyurmuştu. 3. sezonunda 8. bölüm yayınlayan Adana Sıfır Bir dizisi, bugün yayınladığı son bölümle birlikte ise yeni bir sezon finali gerçekleştirdi.

  7. bölümde gerçekleştirilen operasyon ile Seyfi ve Savaş'ın tüm adamları cezaevine koyulurken, iki grupta birbirlerinden intikam almak adına yeminler etti. Cezaevinde Seyfi'ye silah gönderilirken, Savaş ise kalabalık ve gücüyle intikam alma yemini etti. Gece olunca intikam almak için harekete geçen savaşlar sırasıyla gardiyanları rehin aldıktan sonra Seyfi'lerin koğuşunu bastı. Koğuştaki herkes öldürülürken, Savaş ve çetesinin de oldukça ağır darbe aldığını söylemeliyiz.

  Adana Sıfır Bir 4. bölüm yayın tarihi henüz resmi bir açıklama ile birlikte yayınlanmazken, yeni sezon ile ilgili bilgilerin önümüzdeki hafta Perşembe günü Adana Sıfır Bir YouTube kanalında resmi olarak açıklanması ve bundan sonra ise yeni sezonun teaser görüntülerinin paylaşılması bekleniliyor. Muhteşem bir yeni sezonun daha sizleri beklediğini unutmayın.

  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

   


  Yazan: Doğuş Pertez

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 29 Aralık 2017 #2

  Doğuş Pertez

  Doğuş Pertez

  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
  Adana Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/08/2019 - 22:30