A'dan Z'ye Python Öğrenim Klavuzu ve Ders Notları --- Python ve Ped Türkçe ile Birlikte !!

Sponsorlu Bağlantılar

by_pyro

by_pyro

Üye
    Konu Sahibi
A'dan Z'ye Python Öğrenim Klavuzu ve Ders Notları --- Python ve Ped Türkçe ile Birlikte !!
BÖYLE PAYLAŞIM GÖRÜLMEDİ !!! :yuru
YILIN PYTHON BOMBASI !!:yuru:yuru

Bizzat Arkadaşımın da Hazırlamış Olduğu Ders Notlarını, Alışma, Eğitim, Video ve Birçok Alanda Öğrenim Görebileceğiniz Python Ders Notları Karşınızda... :aha:

Ders Notları Pythonun Uzantısı Olan .py Olduğu İçin Dosyaları Açamayabilir Telefonunuz..
Bu Yüzden Bunu Da Upload Etmeyi İhmal Etmedim:yuru

X-Plore: :naughty:

Bir Yorum ve Teşekkür Butonuna Basman Yeterli...:oke:

Python:
Ped Türkçe:
PYTHON ALIŞTIRMA DERSLERİ ve ÖĞRENİM KLAVUZU:

TÜM DOSYALARIN RAR ŞİFRESİ: by_pyro

:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru

• Beğen
Tepkiler: mazlum1790, webci274, isaackleiner ve 2 diğerleri

xXx_Psyco_xXx

Üye
Harikasıııııııııın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uzun zamandır böyle bir paylaşım arıyorduuumm çoooooooook teşekkürler :aha:

isaackleiner

isaackleiner

Üye
Süper Ötesi. Teşekkürler

alijii

Üye
cok cok cok cok saaaolasin

by_pyro

by_pyro

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar :) güle güle kullanın :)

fourhorseman

fourhorseman

Üye
Öncelikle paylaşım için çok teşekkürler... Ben Python programı konusunda biraz acemiyim. Acaba yüklemeyi nasıl yapacağım konusunda yardım rica edebilirmiyim. ( Özellikle ders notlar konusunda ) Sonrasında karıştıra karıştıra çözmeye çalışıcam artık. Tekrar teşekkürler

by_pyro

by_pyro

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle paylaşım için çok teşekkürler... Ben Python programı konusunda biraz acemiyim. Acaba yüklemeyi nasıl yapacağım konusunda yardım rica edebilirmiyim. ( Özellikle ders notlar konusunda ) Sonrasında karıştıra karıştıra çözmeye çalışıcam artık. Tekrar teşekkürler

Öncelikle görmüş olduğun tüm dosyaları Pc'ne indir. Daha sonra onları zip'ten çıkar ve USB data kablosu ile veya Hafıza Kartı ile Telefonuna Al. Sonra dosyaları aldığın yere gel ve programları kur. Cep telefonun s60 modülünü desteklemiyorsa programlar çalışmaz. ilk önce "X-Plore" programını kur. Programları Kurarken evet-hayır diye bir şeyler soracak. hepsine evet de ve programları Telefon Hafızası'na kur. Ped programını kurduktan sonra aç. sırasıyla dosya > Yeni > python'a tıkla.. ve işte program yazma yerimiz hazır.. sonra menü tuşuna bas ve ders notlarına erişmek için X-Plore'yi kullan :oke:

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Teşekkürler...

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkürler....

bymek16

Üye
güzel paylaşımm

stylo825

stylo825

Üye
ya python derslerni beendm ama anlayamadm bazı yerlri...emeğine salık ynede

theimam7

theimam7

Üye
tşk:)

webci274

Üye
kardeş dosya bulunamadı diyor. Bir de bunları .sis .py olarakta verirsen iyi olacak çünkü telefonda .rar açılmıyor. Şimdiden teşekkürler.

by_pyro

by_pyro

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarına indir, zip dosyasını çıkar, sonra telefonuna atmayı dene. Xplore programı her işini hallediyor zaten. Bir nevi cep telefonunu bilgisayar gibi kullanmanı sağlıyor.

webci274

Üye
Teşekkürler ama benim hafıza kartım yazma hatası verdi. Yaklaşık olarak bir saat uğraştım fakat sonuç alamadım. Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt