ActiveFile RC3 v1.43 Türkçe Sertifikalı Çok Özellikli Dosya Yöneticisi

bende uygulama erisimine izin verilmedi diyor ama eminim guzel programdir saolasin

sertifikalandirdim ancak degisen bisey olmadi hack islemi de zaten benim tel de olmuyor son guncellemeden sonra hicbir islem ise yaramadi

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
sertifikalandirdim ancak degisen bisey olmadi hack islemi de zaten benim tel de olmuyor son guncellemeden sonra hicbir islem ise yaramadi

Bu linktekini sertifikala ve kurmaya çalış kodlarını değiştirdim umarım olur tekrar bilgi ver olmazsa başka kod deneyeceğim.

Bu linktekini sertifikala ve kurmaya çalış kodlarını değiştirdim umarım olur tekrar bilgi ver olmazsa başka kod deneyeceğim.
ayni sekilde gerekli uygulama erisimine izin verilmedi diyor ilgi ve yardimin icin tekrar tesekkurler

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
ayni sekilde gerekli uygulama erisimine izin verilmedi diyor ilgi ve yardimin icin tekrar tesekkurler

Sertifikalandırdım umarım sorun çıkarmaz bu kez direk kur olmazsa sertifikalandır kur yine olmazsa tekrar cevap yaz çözelim sorunu.

Link 1. Sayfaya taşınmıştır..............

ellerine sağlık kardeşim çok güzel bir proğram.

mahmut kardeşim sana o kadar çok teşekkür ediyorum ki bilemezsin.... sen uploadlarını tek geçerim