Açtığım Bir Konu Hakkında Yönetici Arkadaşlara Soru (Belki Siz Bilirsiniz)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Açtığım Bir Konu Hakkında Yönetici Arkadaşlara Soru (Belki Siz Bilirsiniz)
http://www.maxicep.com/android-yazilim-destek/uygulama-paylasacagim-ama-819764.html Burada, upload siteleri hakkında bir soru sordum. mediafire, speedway vb pek çok site kullandım bunca yıl. Tabii düzenli bir uploader değilim, o ayrı mesele. Ancak birkaç kez forumda denk geldiğim üzere, mobilden download edilebilme imkanı olan bir upload sitesi varmış. Adında "mobi" ibarei geçiyordu ama hatırlamıyorum. Neyse. Sözüm şöyle: gerek blackmart, gerekse playstore'den indiriyor olduğum kimi uygulama ve oyunları zaman zaman forumda paylaşmak istiyorum. Bu noktada s6500 mini model telefonumdan dosyaları rahatlıkla upload edebileceğim ve sonra sizlerle linkini paylaşabileceğim hangi siteleri önerebilirsiniz? Elbette dosyaları silmeyen makbuldür.

Teşekkürler.

Akıncı

Akıncı

Üye
qfs.mobi
ama belli süre sonra siler

hikmet366

hikmet366

Üye

burası linkleri sağlam tutar

avast

avast

Üye
kardes eger operadan indirmeyi denersen hotfile rapidsahare mediafire hepsi indiriyo opera classic yukle

umitgul18

umitgul18

Üye
dosya.tc ve qfs.mobi kesinlikle tavsiyemdir. dosya.tc dosyayı çok uzun süre saklıyor.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkürler. upfile ve dosya.tc'yi kullanacağım. Ayrıca bir arkadaş "opera kullan" demiş de ben telefondan dosya indirmeyi değil, telefondan internete dosya yüklemeyi sormuştum. Sen yanlış anlamışsın.

Konuyu yönetici arkadaşlar kapatabilirler. Sorun çözülmüştür. Teşekkürler tekrardan.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Upfile qfs den de dosyatc den de iyi nerdeyse hiç silmiyor linki hem hızlı qfs 30 günde siliyor

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Devhost un uzerine tanimam kesinlikle devhost kullan

umitgul18

umitgul18

Üye
Dosya.tc hiç silmiyormuş şimdi kudum.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Teşekkürler. upfile ve dosya.tc'yi kullanacağım. Ayrıca bir arkadaş "opera kullan" demiş de ben telefondan dosya indirmeyi değil, telefondan internete dosya yüklemeyi sormuştum. Sen yanlış anlamışsın.

Konuyu yönetici arkadaşlar kapatabilirler. Sorun çözülmüştür. Teşekkürler tekrardan.

Keyifli forumlar. :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt