Acillllll Yardim:( S3 guncelleme hakkinda imei farkli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matador80

Üye
    Konu Sahibi
Acillllll Yardim:( S3 guncelleme hakkinda imei farkli
Slm arkadaslar bende galaxy s3 var telefon üst panelde yazilim guncellemesini kur yaziyo ama guncellemiyo denedim bikez 270mb dosya indirdi guncelliyordu %30 larda iptal oldu guncellemedi ve telefon kasmaya başladı antutu degeri 16bin goruyordu 6 bine kadar düştü sonra telefonu fabrika ayarinA cevirdim simdi tekrar 16 binlerde ben guncelleme alamicakmiyim imei farkli odinle yuklemek istiyodum ama arastirdim sebeke sorunu cikiyormus caresi varmi bunun lutfen yardim :(( bide telefonda supersu ve cmw die bisey var menude bunlardan nasil kurtulabilirim saygilar simdiden tsk ederim.

yumyjikk2

Üye
telefonun suan rootlu supersu ve cwm nin kalkması icin odin ile stock rom kurman gerekiyor,güncelleme isi ile ugrasma yoksa dedigin gibi sebeke sorunu olabilir,boyle kullanmaya devam et en iyisi :)

matador80

Üye
    Konu Sahibi
telefonun suan rootlu supersu ve cwm nin kalkması icin odin ile stock rom kurman gerekiyor,güncelleme isi ile ugrasma yoksa dedigin gibi sebeke sorunu olabilir,boyle kullanmaya devam et en iyisi :)

Rotlu olmasindaki avantajim ney misal bide hep bu surumdemi kalacam 4.0.4 baska guncelleme alamicakmiyim?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sebeke sorunun caresi var hatta forumda paylasilmisti onu arastir sonra odinle yukle

yumyjikk2

Üye
Rotlu olmasindaki avantajim ney misal bide hep bu surumdemi kalacam 4.0.4 baska guncelleme alamicakmiyim?

rootlu olmasındaki avantajın, stock rom haric edit romları yükleyebilirsin,normalde kullanıcının giremedigi ayarlara girebilirsin, sen suan güncelleme yaparsan telefonun arama özelligini kullanamazsın sen böyle kullanmaya devam et

Ali58_58

Ali58_58

Üye
efs dosyasınınmı en yedeğini alıyorduk imei gitmiyordu aynen forumda var çzöümü

yüxexes_ksk

yüxexes_ksk

Üye
http://www.maxicep.com/android-yazi...e-sorunu-kesin-cozum-buyrun-iceri-740269.html
benim konum kardeşim şahsen bende aynı sorunu yasadım ve sorunu çözdüm..

YANLIZ dikkat etmen birşey var 4.1.2 romunu indir odinle kur garanti vermiyorum imei no 00000000000 tarzında çıkarsa tekrar imei attırman lazım yok suan içinde attırmış oldugun imei duruyorsa ve şebeken yoksa telefonu rootlayıp anlattıgım sekılde vermiş oldugum dosyayı yüklersen benim gibi saglıklı bir şekilde kullanırsın..

matador80

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/android-yazi...e-sorunu-kesin-cozum-buyrun-iceri-740269.html
benim konum kardeşim şahsen bende aynı sorunu yasadım ve sorunu çözdüm..

YANLIZ dikkat etmen birşey var 4.1.2 romunu indir odinle kur garanti vermiyorum imei no 00000000000 tarzında çıkarsa tekrar imei attırman lazım yok suan içinde attırmış oldugun imei duruyorsa ve şebeken yoksa telefonu rootlayıp anlattıgım sekılde vermiş oldugum dosyayı yüklersen benim gibi saglıklı bir şekilde kullanırsın..

Eyw kardeş tesekurler simdi ben bu 4.1 yukledigimde odin ile imei no kesinn 0000 mi cikar acaba yoksa silinmezse hersey telefon uzerindenmi yapilacak

yüxexes_ksk

yüxexes_ksk

Üye
Eyw kardeş tesekurler simdi ben bu 4.1 yukledigimde odin ile imei no kesinn 0000 mi cikar acaba yoksa silinmezse hersey telefon uzerindenmi yapilacak
imei no 000000 cikarsa anlatılan işlem işe yaramaz kardeşim ama normal imei no cıkarsa korkma anlatılanları yap kullan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt