Acillll Yardım.... Odin Ve Kies

memocasy

memocasy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tel gt-i 5503. Telefona 2.2 froyo atacaktım odin üzerinden fakat salak gibi telefonun recovery kodunu kaydetmedim. Sonra odinde oğlu thorla gelince işler bozuldu. Amss modunda kaldı. Çok kere aynı hatayı veriyor 1 saat bekledim yine aynı ve şu anda kieste kurtarma kodu olmadan sana yardımcı olamam diyor. Lanet olası bürokrasi. Bana yardım edin. Ben sade bir vatandaşım.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
545
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt