acill yardım edin yaw virüs bulaştı 6600

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sober

Üye
    Konu Sahibi
acill yardım edin yaw virüs bulaştı 6600
arkadaşlar telefonuma blutoth a mesaj geldi bende kabul ettim ve ondan sonra telefonum rehberdeki kişilere mms yollamaya başladı ne yapmam gerek lütfen yartdım edin

meta1002

Üye
Dostum format atmanı tavsiye ederim. *#7370# yap oda işlemezse hard formatı dene. problem bendede oldu giden kutusu her zaman dolu oluyodu, rehberimdeki numaralara mms gönderip duruyodu. Format attım hafıza kartı takılıyken (allahtan bi kağıda yedeklemiştim) ama asıl problem mmc şifremi unutup format atmam yüzümden çıktı:( demek istediğim hafıza kartını formatlamadan once şifreni bil.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
dostum sitemizin dosyalar bölümünden antivirüs leri i dene son çare format at ;)

sober

Üye
    Konu Sahibi
saolun dostlar problemi formatla hallettim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Aslında formata gerek yoktu :no:

Sitemizde çok başarılı Anti-Virus uygulamaları mevcut.Onlarla daha kısa yoldan halledebilirdiniz ama neyse geçmiş olsun.

taz_crash

taz_crash

Üye
ewet bu olay benim de basıma geldi tel e hard format attım duzeldi.Ama gokhan43 antivirus prog.da işe yarıo.ikisini de bi dene ama once antivirus prog.dan dene olmazsa hardformat at kesinlikle duzelecektir ;;) ;;) ;)

Goldberg

Üye
öncelikle geçmiş olsun zaten telefona gelen o şeyi kabul etmen hata benim öle bi imkanım da yoktu telefona direk virüs girdi ve harcamamama rağmen kontürlerimi yiyordu format atarak bu sorunu çözmüştüm

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tekrar söylüuorum , çözümü olan sorunlar da ilk yol Format olmasın. ;;)

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
arkadaşım sitemizde vrus proramları var indir kur tara silr virusu silmedimi at formatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt