Öneri acill xperia 3g(H) yardım

Sponsorlu Bağlantılar

nuryuzlum

Üye
    Konu Sahibi
acill xperia 3g(H) yardım
Selamunaleykum arkadaşlar.Benim telefonum sony ericsson xperia arc s.Sorunum telefon 3g(wcdma)'ya bağlanmıyor.sadece GSM yi seçersem normal hat çalışıyor fakat sadece WCMDA yı secersem hat yok mu gibi sarı unlem cıkıyor ve telefon çekmiyor. Bulunduğum yerde kesinlikle 3g(wcmda) var.Aynı hat olan bir telefon ile bebnım telefonumu yanyana koyuyoruz diğer telefon full 3g çekerken yani (H) full benim telefon edge ile(E) ile bağlanıyor ve wcmda yı sectıgımde de hat gorunmuyor.Garantisi de ne yapmalıyım yardımlarınızı beklıyorum.İYİ GÜNLER.........

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Önce operatorle gorus cozum cikmazsa servise ver.
Buradan bir cozum bulabilecegini sanmiyorum

nuryuzlum

Üye
    Konu Sahibi
kardeş garantiye gönderdim telefonunuz garanti dışı bırakıldı dediler.Diğer hatlar da çalışmıyor operatörle bi alakası yok.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
kardeş garantiye gönderdim telefonunuz garanti dışı bırakıldı dediler.Diğer hatlar da çalışmıyor operatörle bi alakası yok.

Garanti dışı olması tamir edilmesine engelmi teşkil ediyor?

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Benim Xperia ray de aynı sorun olmuştu. Ben hertürlü yolu demedim( Flashtool ile yeniden orjinal stok rom atma gibi ) ama bi çaresini bulamamıştim. Sonra telefoncuya tamire verdim ve farklı yöntemle yazılım yükleyerek sorunu çözmüş :)
Ben nasıl yaptınız? desem bu benim işim sana veya kimseye söylesem olmaz diye cevap vermişti :D

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

Üst Alt