açılışta hata????? acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

laragrafik

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarım açılışta son scan da tekrar başa dönüyor sürekli. sadece güvenli modda açabiliyorum bilgisayarımı. format atmadan yapabileceğim birşey varmı??????? sistem geri yüklemeyi de denedim ama bir çözüm olmadı. geri yükleme yapmıyor...... beni kurtarın ya arkadaşlar....:))))
 
Ozan

Ozan

Admin
Açılış seçeneklerdende, "Çalışan en son iyi yapılandırmanız" seçeneği ile başlatmayı denediniz mi?
 

asusxseries

Üye
bilgisayar posttan sonra f8 bas en son iyi yapılandırma ile çalışan en son ayarlarınız yap işlem tamamdır sistem geri yüklemeyidde bu sorunun olmadığı bir güne yükle dediğim gibi naşlatırsan sistemide geri yükleyecektir
 
xwp

xwp

Üye
kardeş ghost kullan güvenli modda ghost al sonra kur rahat rahat aç
 
Odysseus

Odysseus

Üye
Güvenli modda açıp sistem geri yükleme yapmak en mantıklı çözüm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt