Acilen ödünç Modeme ihtiyacım var!

Sponsorlu Bağlantılar

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Acilen ödünç Modeme ihtiyacım var!
Merhaba arkadaşlar, servis sağlayıcımla 2 haftadır kesilip tekrar bağlanamayan internetimi bir türlü çözemedik ve modemimde sorun olup olmadığını anlamak için sadece test amaçlı bir modem lazım eğer elinde fazla olan varsa verirse sevinirim.
Marka model kablolu kablosuz hiç farketmez bağlanması benim için kafi.
Denedikten sonra en kısa sürede teslim edeceğim.
İstanbul-Avrupa yakasında yaşıyorum ama Anadolu'ya gelebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uydunetmı TTNETmi Bilgi Vereydn

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vodafone Net hocam[emoji17] İstanbul'da yaşıyorum.

Tamam Benim YapabileceğimBişey Yok :) Uydunet Kullanıyorum Olmazsa Arayıp Görüş Nette Sorun Varde eleman Gelsin Baksın Tek Yardımım Bu Olur

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Benim YapabileceğimBişey Yok :) Uydunet Kullanıyorum Olmazsa Arayıp Görüş Nette Sorun Varde eleman Gelsin Baksın Tek Yardımım Bu Olur

Çok görüştüm uzman ekip göndereceklerini söylediler ama hala beklemedeyim iç ve dış tesisatımda sorun görünmüyor ama modem ney değil o yüzden test edersem sorunu hızlı tespit edebilirim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok görüştüm uzman ekip göndereceklerini söylediler ama hala beklemedeyim iç ve dış tesisatımda sorun görünmüyor ama modem ney değil o yüzden test edersem sorunu hızlı tespit edebilirim.

Bizde Biraz Sorun Yaşadık Dükkanda Pek İlgilenmiyorla Anladığım Kadarıyla Müşteriyle Allah Yardımcın Olsn Kolay Gelsin :D

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61