Uygulama acil yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetşain

Üye
    Konu Sahibi
stock recovery
ile clockword mod arasındaki fark nedir birisinde
root yapınca brick olmazken neden diğerinde oluyor
 

furkey

Üye
Stock recovery pek bi işine yaramaz. Aynı zamanda kodları eksiksizdir. Bu nedenle brick olma şansı çok azdır.

Custom recovery ise topluluğun kullanabildigi özgür recovery dir. Topluluk tarafından yazılmıştır. Brick olması recovery den değil çoğunlukla recovery aracılığıyla yazılan yazılımın yanlış yazılması veya eksik yazilmasindan kaynaklanır.
 

galatasaray57

Üye
....
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt