Acil Yardım Wawe S8500 !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

22emre35

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım Wawe S8500 !
arkadaslar samsung apps'tan oyun yukluyorum ''uyumsuz OS. uygulamayı yuklemek için ürün bilgisini güncelleyin (8001) '' diyor nasıl çözüm bulabılırım acil yardımcı olurmusunuz !

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Kullandığınız Bada sürümü 1.2 sanırım. Telefonunuzu Bada 2.0 versiyonuna yükseltirseniz, sorun kalmayacaktır.

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Samsung Kies programıyla yapabilirsiniz.

huseyinsefa

Üye
slm ben yurt disinda calisiyorum sevgilim ise türkiyede internet üzerinden ücretsiz görüntülü konusmak istiyoruz fakat benim telefonum samsung galaxy s2 kiz arkadasimin ki ise samsung wawe 8500 benim telefonumda tango ve whatsupp var ama kiz arkadasimin telefonuna androit uygulama oldugu icin ikiside yüklenmiyor wawe 8500 e göre önerdiginiz bir görüntulu konusma programi varmi yükledigi zaman benimle görüntülü konusabilir mi yoksa bir arkadasim kiz arkadasin telefonuna androit sistem yükletsin androit uygulamalari o zaman indirebilir dedi bu mümkün mü cevaplar icin simdiden tesekkur ederim

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Şu an için Bada'da görüntülü konuşma sağlayan bir uygulama yok. Android yükleniyor ancak bazı sorunlar var; en başta sim kartı görmemesi gibi... o yüzden önermem.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
slm ben yurt disinda calisiyorum sevgilim ise türkiyede internet üzerinden ücretsiz görüntülü konusmak istiyoruz fakat benim telefonum samsung galaxy s2 kiz arkadasimin ki ise samsung wawe 8500 benim telefonumda tango ve whatsupp var ama kiz arkadasimin telefonuna androit uygulama oldugu icin ikiside yüklenmiyor wawe 8500 e göre önerdiginiz bir görüntulu konusma programi varmi yükledigi zaman benimle görüntülü konusabilir mi yoksa bir arkadasim kiz arkadasin telefonuna androit sistem yükletsin androit uygulamalari o zaman indirebilir dedi bu mümkün mü cevaplar icin simdiden tesekkur ederim

bada için kullanabileceğin viber for bada var kız arkadaşının telefonuna onu yükletebilirsin ve androidde de bu uygulama mevcut ikiniz bu sayede msj yada kontor yada fatura olmadan görüşebilirsiniz whatsapp gibi ama görüntülü değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt