ACil yardım sx1 bozuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
ACil yardım sx1 bozuldu
ya arkadasşlar ben bızım nuranı fw16 yı yukledım hoparlor bazı ton seslerını cıkarmaz oldu ya gıcırtı cıkarıyor ne yapmalıyım bana bır fıkır verın ayrıca saten nuranı yı yukledım dıye garnatı dısı kaldı garantılı yapmak ıcın ne yapmalıyım eskı surumu yukluyom hata verıo telefon yukleme yapılamıyor dıyor. allah ıcın yardım bana bır fıkır verın :help: :help: :help: :help:

bunkie

Üye
Originally posted by SnL.dracula@Sep 25 2005, 09:00 PM
ya arkadasşlar ben bızım nuranı fw16 yı yukledım hoparlor bazı ton seslerını cıkarmaz oldu ya gıcırtı cıkarıyor ne yapmalıyım bana bır fıkır verın ayrıca saten nuranı yı yukledım dıye garnatı dısı kaldı garantılı yapmak ıcın ne yapmalıyım eskı surumu yukluyom hata verıo telefon yukleme yapılamıyor dıyor. allah ıcın yardım bana bır fıkır verın :help: :help: :help: :help:
[post=177332]Quoted post[/post]​

fw15 service sürümünü atmayı dene...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by bunkie+Sep 26 2005, 09:21 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(bunkie &#064; Sep 26 2005, 09:21 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-SnL.dracula@Sep 25 2005, 09:00 PM
ya arkadasşlar ben bızım nuranı fw16 yı yukledım hoparlor bazı ton seslerını cıkarmaz oldu ya gıcırtı cıkarıyor ne yapmalıyım bana bır fıkır verın ayrıca saten nuranı yı yukledım dıye garnatı dısı kaldı garantılı yapmak ıcın ne yapmalıyım eskı surumu yukluyom hata verıo telefon yukleme yapılamıyor dıyor. allah ıcın yardım bana bır fıkır verın  :help:  :help:  :help:  :help:
[post=177332]Quoted post[/post]​

fw15 service sürümünü atmayı dene...
[post=177836]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
tamam da olmuyo be ya. hata verıo bana yardım edın ne yapmam gerek bıyazın bana allah ıcın telefondan basen ses gelıo basen gelmıo . ne yapcam kırıymı ılle yanı bıktım bu telefondan yardım :help: :off: :off: :help: :help:

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benım bıldıgım herkes burda yardıma kosar neden kımse bana bıseyler yazmıo delı olcam ha . allah ıcın yardımm edın fw16 kurdum ses gıdıp gıdıp gelmeye basladı garantıye gondercem ama tel garantı dısı. ne yapmam gerek ban bır yazın sunu yahuuuuuu :&#39;( :&#39;( :help: :help: :help: :vur: :vur:

taz_crash

taz_crash

Üye
kardeş tel hard format atmayı denedin mi * - 3 - Yeşil ( Arama ) Tuşu - Açma kapama tuşlarına aynı anda
basarak , Hard Format atılıyor bi dene belki olur :oke:

bunkie

Üye
hiç birşey anlamadım. Servis sürümünü nasıl yüklemezki? Donanımsal bir sorun olmasın...?

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
taz nasıl hard formakt atcam bana bı yazın ya belkı o zaman eskı surmunu yukleyebılırım. yardım :&#39;( :vur: :vur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt