Telefon Tavsiyesi (ACİL YARDIM) SAMSUNG C5 mi SAMSUNG J7 2016 mı

Sponsorlu Bağlantılar

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
(ACİL YARDIM) SAMSUNG C5 mi SAMSUNG J7 2016 mı
Beyler telefonum bozuldu cok acil almam gerek ben bakındım ve alacağım yerde sadece bu seçeneklerim var sizin yorumunuz çok önemli sizce hangisi,neden?

SAMSUNG C5
5.2 İNÇ/FULL HD/4GB RAM/32 GB ROM/2600 mAh/ 16 MP ARKA F1.9/ 8MP ON F1.9/SNAPDRAGON 617/ADRENO 405

SAMSUNG J7 2016
5.5 İNÇ/HD EKRAN/2 GB RAM/16 GB ROM/ 3300 mAh/ 13 MP ARKA/5 MP ON/EXYNOS 7 OCTA 7870/ MALİ T830 MP2

Son düzenleme:

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
C5 batarya süresi az j7 2016 güncelleme almıyacak bence 2017 serilerini düşünün derim tabi tercih sizin bana göre ikiside bes para etmez

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857 ve TheNightMare.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ekran çok önemli değilse bataryası için J7 tercih ederdim. Emin ol 4 GB RAM 16 GB lik hafızaya sahip bir telefonda fazla işine yaramaz. Bende 2015 serisi J7 var 1 seneyi geçti kullanıyorum; tabii artık bataryası o kadar gitmese de güzel telefon. Çok bir şey yapmayacaksan mesela benim gibi sürekli telefonunda oyun oynayan bir insan değilsen J7 senin işini fazlası ile görür. Ayrıca Samsung'un Türkiyedeki bütün telefonlarından kendi işlemcisi var, diğer işlemcili olanları Türkiye'de satmıyorlar. 4 GB RAM ve kameranın 16 MP olması emin ol J7'den daha üstün bir telefon olduğu anlamına gelmez. Ayrıca, o kadar rami olan bir cihaz neden 16 GB hafıza ve o kadar düşük bataryaya sahip?

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
C5 batarya süresi az j7 2016 güncelleme almıyacak bence 2017 serilerini düşünün derim tabi tercih sizin bana göre ikiside bes para etmez
peki baska bi onerin var mi ayni fiyat segmentinde mesela xiaomi redmi note 4 alma ihtimalim var az da olsa; bu telefon için bi fikrin var mi

GT-I9301Q ile uygulamasından gönderildi.

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Ekran çok önemli değilse bataryası için J7 tercih ederdim. Emin ol 4 GB RAM 16 GB lik hafızaya sahip bir telefonda fazla işine yaramaz. Bende 2015 serisi J7 var 1 seneyi geçti kullanıyorum; tabii artık bataryası o kadar gitmese de güzel telefon. Çok bir şey yapmayacaksan mesela benim gibi sürekli telefonunda oyun oynayan bir insan değilsen J7 senin işini fazlası ile görür. Ayrıca Samsung'un Türkiyedeki bütün telefonlarından kendi işlemcisi var, diğer işlemcili olanları Türkiye'de satmıyorlar. 4 GB RAM ve kameranın 16 MP olması emin ol J7'den daha üstün bir telefon olduğu anlamına gelmez. Ayrıca, o kadar rami olan bir cihaz neden 16 GB hafıza ve o kadar düşük bataryaya sahip?
oyun oynayan biriyim;mobilde oyun oynamayi sevenlerdenim ama c5 in tasarım ı olsun, parmak izi olsun insani bi çekiyor,ama sunu da biliyorum perfonmasta j7 2016 one gecer ustelik 7.0 guncellemesi Hindistan da yayınlanmis Turkiye ye de gelecekmiş

turancen

turancen

Üye
C7 64gb modelinede bakabilirsin, oyun için güzel cihazdır.

• Beğen
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
C7 64gb modelinede bakabilirsin, oyun için güzel cihazdır.
ona butcem yetmiyor bu ikisi arasinda veya su dedigin varsa soylemen iyi olur

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sen J7 yi al bence. Dediğim gibi arasında çok fazla fark yok ve inan bana parmak okuyucusu olması o kadar da önemli değil. Bildiğim kadarı ile C ve A serisi telefonların bataryaları da çıkmıyor, ama J7'nin bataryası çıkarabilir. Üstelik ekranı da daha büyük. Oyun oynıcaksan J7'yi al.

• Beğen
turancen

turancen

Üye
c7 64 gb 1300 tl civarı nasıl yetmiyor.
ithalat felan kafaya takma al kullan.

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
c7 64 gb 1300 tl civarı nasıl yetmiyor.
ithalat felan kafaya takma al kullan.
haklısın kardeşim internetten alamiyorum esnaf telefoncudan alacağım o sebepten dolayı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
haklısın kardeşim internetten alamiyorum esnaf telefoncudan alacağım o sebepten dolayı

Hafızalarının kapasiteleri dışında teknik anlamda hiçbir fark olmaz. Sadece kapasitesine göre fiyatı da artar o kadar. Benim elimdeki telefonda şu nada 32 gb lik kart takılı ve oyunlar hariç geri kalan her şey hafıza kartında.

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Hafızalarının kapasiteleri dışında teknik anlamda hiçbir fark olmaz. Sadece kapasitesine göre fiyatı da artar o kadar. Benim elimdeki telefonda şu nada 32 gb lik kart takılı ve oyunlar hariç geri kalan her şey hafıza kartında.
sendeki j7 2016 dimi kardeşim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
sendeki j7 2016 dimi kardeşim

2015 benimki. Askerden geldiğimde almıştım.
Şimdi baktım 2016 modeli benim telefondan biraz daha iyi gibi duruyor o kadar. Ha son olarak bu telefonda bildirim ışığı yok. J7 lerde bildirim ışığı koymamışlar.

turancen

turancen

Üye
j7 prime
c5 pro
j7 pro
a5 2017
j5 2017
gerisi sana kalmış

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
j7 prime
c5 pro
j7 pro
a5 2017
j5 2017
gerisi sana kalmış
eyvallah kardeşim cok sağol

Son düzenleme:

Üst Alt