ACİL YARDIM!!! Nokia 6120 de sis programlar çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alman10

Üye
    Konu Sahibi
ACİL YARDIM!!! Nokia 6120 de sis programlar çalışmıyor
arkadaşlar 3 gün önce nokia 6120 aldım.bu telefona oyun ve melodi haricinde program yükleyemiyorum.''sis'' uzantılı programların hiçbirisini kurmuyor.acaba başka farklı bir program kurduktan sonramı çalışmaya başlayacak.bu konuda bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın.
şimdiden teşekkürler.

melih_ant

Üye
bende aldım guzel ama pısmanım nıe dersen s60 3rd yani sisx desteklıo

Lyciren

Üye
forumda çözümü var konu açmadan önce hazır konuları okusan

safakk

safakk

Üye
arkadaşlar 3 gün önce nokia 6120 aldım.bu telefona oyun ve melodi haricinde program yükleyemiyorum.''sis'' uzantılı programların hiçbirisini kurmuyor.acaba başka farklı bir program kurduktan sonramı çalışmaya başlayacak.bu konuda bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın.
şimdiden teşekkürler.
aradığın şey sitedeki symbian versiyonlarının oyunları programları senin telefonuna ait olduğu symbian bölümünde :oke:
bende aldım guzel ama pısmanım nıe dersen s60 3rd yani sisx desteklıo
ya hocam artık zamanla her oyunun programın sisx i de çıkacak merak etme hemde sis uzantılılardan daha da iyi olacak örneğin ben n73 ü aldığımda pişmandım şimdi iyi ki değiştirmişim dedim neden dersen n73 ün içindeki gücü öğrendim ve artık öyle dandirik java oyunlarından sonra symbian oyunları görmek çok büyük bir deneyim :oke:

mservank

mservank

Üye
şafak n73 ve 3310 u bilrikte kullanmak çok ilginç bir duygu olsa gerek:)

safakk

safakk

Üye
şafak n73 ve 3310 u bilrikte kullanmak çok ilginç bir duygu olsa gerek:)
yok yau bi anda tarihe dönüş gibi oluyor bi 3310 da snake oynuyorum bi n73 de vay be diyorum teknoloji amma ilerlemiş :ehe

alman10

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar olayı çözmeye başladım yavaş yavaş.ne yaparsın yavaş yavaş oluyo

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Beyler bende de 6120c var.
Ben çok memnunum valla kim ne derse desin... Yok sis uygulamaları destekleniyor muş ta. Yaw geçin siz sis uygulamaları kardeşim sis den büyük sisx var. Sisx,sis in üstüdür. Google a sisx uzantılı uygulamalar yazın indirin süper şeyler var.
Bu arada birde tema sorunu var diyebilir bazıları tema sorunu yoktur 6120c de üstüne basa basa söylüyorum.
Sis uzantılı uygulamaları yükleniyor olabilir. Ama sis uzantılı temaları baba gibi yüklüyor valla...google a S60 için temalar yazın baba gibi temaları indirin arkadaşlar...
Ha son bi şey söyleyecem eğer hattınız vodafone sa tamamen ücretsiz 3g yazın 3636 ya gönderin 1 aylık 100 MB lık bedava internet keyfini yaşayın.hiç kontür gitmiyor.ben kefilim.. Tavsiye ederim...

OğuzcanAbi

Üye
nokia n900

pascha1

pascha1

Üye
valla bende 3250 var aynı problemi bende yasıyorum

mahur9

Üye
arkadaşlar önce hangi işletim sistemini kullandığınızı öğrenin ondan sonra program indirin.n73 le hemen hemen aynı özellikte diyebiliriz.ben artık yükleyip silmekten bile bıktım.6120 clasicc için onca prgramdan hala program bulamıyorsanız pes...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt