Acil Yardim Lutfenn .!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardim Lutfenn .!
Arkadaslar Dunen Fransa'Dan IPhone 4 Geldi .. Ama Telefonda Kart Yok ..

Sim Kart Takincada Sim Kilitli Diyor .. Kisacasi Unlock Yapmam Lazim .. Unlock Yapmam Icinde Telin Acik Olmasi Lazimm ..

ITunes'A Baqliyorum, Ama Tel Kapali Olduqu Icin ITunes'Tan Birsey Yapamiyorum .. Telefon Sadece Acil Arama Icin

Kullanilabiliyorr .. Ne Yapmam Lazim .. Yarin Aksama Teli Vermem Lazimm .! Acil Yardim Lutfenn ..

M.Eroglu

M.Eroglu

Üye
Bu konularda tam modeli ve versiyonu yazarsanız daha çabuk cevap alırsınız.. Ornek : iPhone 4 versiyon 5.1.1 gibi

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Bu konularda tam modeli ve versiyonu yazarsanız daha çabuk cevap alırsınız.. Ornek : iPhone 4 versiyon 5.1.1 gibi

Arkadasim Diyorum Ya, Telefon Acilmiyorr .. Acil Arama Ekraninda Kalmis .. Baska Hicbirsey Yapamiyorum Telefondaa ..

Ama En Son Versiyonu Yuklemistim .. Suan IPhone 4 Icin En Son Versiyon Hanqisiyse Odur ..

dayvo

dayvo

Üye
itunes tlf tanımıyormu yani en azından cihazın ne yazılım olduğunu göstermesi lazım

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
dayvo

dayvo

Üye
Custom Firmware ile Restore yapman gerekiyor sakın direk restore yapma basenant yükseltirsin

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz Simdide DFU Moduna Gelmiyor Ne Yaptiysam DFU Moduna Girmedi .. Hey Allah'Im Yarabbim Ya .!

dayvo

dayvo

Üye
DFU moduna solmak için data kablosu ile bilgisayara bagla tlf acık kapalı farketmez home+power butonuna aynızaman bas be bırakmadan basılı tut taki tlfn acıksa kapanana kadar tlf kapalıysa ekran acılana kadar bu ikisinden birini uygula sonra power butonunu bırakıyorsun home tuşuna 15 saniye basılı kalsın bilgisayar sürücü yükleniyor der mutlaka bu işlem olurr sıkıntı yapma

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
DFU moduna solmak için data kablosu ile bilgisayara bagla tlf acık kapalı farketmez home+power butonuna aynızaman bas be bırakmadan basılı tut taki tlfn acıksa kapanana kadar tlf kapalıysa ekran acılana kadar bu ikisinden birini uygula sonra power butonunu bırakıyorsun home tuşuna 15 saniye basılı kalsın bilgisayar sürücü yükleniyor der mutlaka bu işlem olurr sıkıntı yapma

Oldu Kardesim Kablo Gevsekmiss .!

Simdi Bir Ozel Firmware Indiriyorum Sonra Telefona Yukleyelim Bakalim Ne Olacakk ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt