Acil yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oktay sarac

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım lütfen
Merhaba arkadaşlar bende n73 var ama benım ayarladıgım zil sesini bazen çalıyor bazende nokia melodisini çalıyor bırde kamerası kendı kendıne açılıp kapanıyor yardımcı ne yapmam gereklı yardımcı olursanız sevinirim

schumici

schumici

Üye
sence telefonunda virüs olabillir mi son zamanlarda değişik bi program yükledin mi veya bluetootla bilmediğin bişeyler aldın mı?

oktay sarac

Üye
    Konu Sahibi
yok hayır yuklemedım ben telı ıkıncı el almıştım eskı zmanda yukeldılerse bılmıyorum vürüs varsa ne yapacam ben pekı

schumici

schumici

Üye
en kolayı format atmak ama ben o kadar şeyi karta kopyala bilgisayara at telefona format at falanla uğraşamam dersen telefonuna uygun bi virüs programıyla bi kurtulmayı dene eğer virüsten şüpheleniyosan:oke:

safakk

safakk

Üye
evet schumici abiye katılıyorum :oke: kamera konusunda belki kapakda donanımsal bir sorun olmuş olabilir ki ikinci el diyorsun mutlak surette donanımsal olduğunu düşünüyorum ayrıca telefonun versiyonu da 2. el aldığınız için muhtemelen eski versiyon olabilir siz birde formattan sonra versiyonu yenileyin :oke:

oktay sarac

Üye
    Konu Sahibi
bu versiyon nasıl yenılenıyor bıde format atmam ıcın ne yapmam gerekır

safakk

safakk

Üye
bu versiyon nasıl yenılenıyor bıde format atmam ıcın ne yapmam gerekır
eğer bu konuları iyi bilmiyor ve merakında yoksa servise vermeni ve onlara yaptırmanı öneririm aksi taktirde bi sorun olduğunda garanti kapsamından da çıkar :oke:

schumici

schumici

Üye
eğer bu konuları iyi bilmiyor ve merakında yoksa servise vermeni ve onlara yaptırmanı öneririm aksi taktirde bi sorun olduğunda garanti kapsamından da çıkar :oke:
safakk kardeşim doğru söylüyor:oke: eğer daha önce hiç yapmadıysan ve bu işlerden az ve ya çok anlamıyosan bencede servise götür onlar halletsin. çünkü en ufak bi hatada telefonunda güme gider garantide. yazılım güncellemek için telefonunu bilgisayara bağlayıp internetten indirdiğin son yazılımı telefonuna yüklüyceksin. format içinde telefon kapalıyken *, 3, yes ve açma/kapama tuşuna basılı tutacaksın ve bırakmıycaksın. format olayı başlayınca ellerini çekceksin ve formatın tamamlanmasını bekliyceksin tamamlanınca işlemde tamamdır:oke:

sen iyice bi düşün eğer yapabilirim diyosan sana en detaylı şekilde anlatır yardımcı oluruz sen hiç merak etme dostum:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt