Acil Yardım!! E 71 Hard Format Kabul Etmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karshiyakali

karshiyakali

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım!! E 71 Hard Format Kabul Etmiyor
arkadaşlar versiyon güncellemesi yaparken ekran karadı ve sonra yazılım güncellemesi başarız oldu diye bi hata aldım. daha sonra iptal dedim ama telefon şimdi hiç açılmıyor ve hard format ta kabul etmiyor. Ne yapabilirm lütfen yardım edin..

Latturk

Latturk

Üye
arkadaşlar versiyon güncellemesi yaparken ekran karadı ve sonra yazılım güncellemesi başarız oldu diye bi hata aldım. daha sonra iptal dedim ama telefon şimdi hiç açılmıyor ve hard format ta kabul etmiyor. Ne yapabilirm lütfen yardım edin..

ilk önce geçmiş olsun. Aynı durum benimde başıma geldiydi farklı bi modelde.Ama kaygılanma telefonuna bi şey olmadı.sadece elindeki usb kablosuyla bunu halledemiyceksin.Eğer telin garantisi var ise garantiye git ve telefonumu güncellerken böyle bi durumla karşılaştıgını anlat.Eğer garanti kapsamına girerse sorunsuz bi şekilde yeni yazılımı atıp verirler.yok derlerse bile 20-40 lira arası bi yazılım masrafına mal olur.Bende öyle yaptımdı.Farklı bi kablo bağlantısı ve program ile halledebilirsin kendin yap diycem ama daha beter etme olasılıgın var onun için en iyisi servis...:evet:

karshiyakali

karshiyakali

Üye
    Konu Sahibi
latturk teşekkür ederim telefon gitti diye canım nasıl yandı anlatamam bayram dolayısıyla sanırım servisler kapalı pazartesi bu işi halledirim. içimi ferahlattın teşekkür ederim

Latturk

Latturk

Üye
Önemli deil sorunun hal olunca burda paylaş! ;)

firstdefault

firstdefault

Üye
Aynı problem birçok ew71 kullanıcısında olmuş sanırım. servis halledecek artık. bende yatırıyorum telefonu evde.

karshiyakali

karshiyakali

Üye
    Konu Sahibi
telefonu yaptırdım fakat şimdi de kamera çalışmıyor kamera açıyor fakat görüntü yok kafayı yicem ya gitti güzelim telefon... :(

FirstClasss

FirstClasss

Üye
çöpe atmayı denedinizmi yada düşündünüzmü :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt