acil yardım!!! bu program çok lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhan6a

Üye
    Konu Sahibi
acil yardım!!! bu program çok lazım
slm arkadaşlar görme engellilerin kullandığı nuance talks (talks) programını biliyorsunuzdur. bana bu programın n 73 ve üzeri telefonları çalıştıran ve demo olmayanı lazım. bilmeyenler için programın ne işe yaradığını söyleyim:program telefonu sesli konuşturarak görmeyenlerin mesaj yazıp okumalarına, rehbere numara eklemelerine, internette dolaşmalarına (gprs) yardımıyla olanak tanıyor. vereceğim adreste programın nokia e 61, e 50, e70, n73, n 75, n 95 gibi telefonları konuşturacağı söyleniyor. bu telefonlar için demo sürümler var 20 dk falan bana süresiz olanı lazım. ben size adresi veriyorum ürünler kısmından detaylı bilgiye ulaşır programın telefonunuza uygun olanını indirip bir deneseniz iyi olur. adres: şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınızı bekliyorum. sağlıcakla kalın.

schumici

schumici

Üye
dostum bi çok link buldum ama malesef hepsi ölü:( araştırıyorum yinede inşallah bulcam:oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici

Adresinden telefonuna uygun olan versiyonunu indirebilirsin. Ancak, trial halde. Program ücretliymiş.

schumici

schumici

Üye

Adresinden telefonuna uygun olan versiyonunu indirebilirsin. Ancak, trial halde. Program ücretliymiş.
süpersin ChavRash ben çok araştırmıştım ama bulduklarım hep silinmişti tebrikler:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...