Acil yardım arkadaşlar !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jagermeitler

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım arkadaşlar !!!
günler arkadaşlar
ikinci arak garantili f uralı bir vodafone smart cihaz aldım.3 4 gün geçti cihazın kapatılacağına dair bir mesaj aldım.mesajda gelen imei no cihazın orjinal imeisi değil cihazdaki ve faturadaki imei birbirini tutuyor ve sorgulattım kayıtlı görünüyor.fakat bana gelen mesajda ki imei kayıtsız durumda ve kapatılacak.sanırım cihazıma başka bi imei kopyalanmış.bu durumda ne yapmam gerekiyor cihazım vodafone dan garantili faturalı hangi yolu izlemem gerek b n arkadaşların yardımları şimdiden çok teşekkürler

fnldstntn

Üye
faturadaki telefonun kasasindaki ve telefondaki (*#06#) yolu ile cikan imeileri karsilastir hepsi ayni ise bi vodafone baisine git bildir...farkli isede git bildir hakkini ara...

Sagopacıyız79

Sagopacıyız79

Üye
Krdeş belki yanlıs geldi sana nie başka imei göndersinlerki
mesajda gelen imei senin imein deilse bişi olmaz

ibrother

ibrother

Üye
benim arkadaş'a da aynısı geldi kapatmadılar iki yıldır. Yanlış göndermişlerdir.telefon kapanmadıkça gitme gülerler sana arkandan laf ederler.

jagermeitler

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaşlar sağolun bilgiler için bakalım kapanacakmı

gurcu_selim

gurcu_selim

Üye
Şöyle bi ihtimalde var.Eğer hattını sahte imei olan bi telefona taktıysan daha önce, onu tespit edip onun mesajını yollamışlardır.Bu telefonla alakalı olmayabilir.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Şöyle bi ihtimalde var.Eğer hattını sahte imei olan bi telefona taktıysan daha önce, onu tespit edip onun mesajını yollamışlardır.Bu telefonla alakalı olmayabilir.

Bence en yüksek ihtimal bu :oke:

asigsasi

asigsasi

Üye
imei ler tutmuyorsa bir sıkıntı olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt