ACİL! VISUAL STUDIO 2010 ultimate ÇALIŞTIR KODU VE ARKAPLANA MÜZİK EKLEME NASIL YAPILIR ??? ACİLL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
ACİL! VISUAL STUDIO 2010 ultimate ÇALIŞTIR KODU VE ARKAPLANA MÜZİK EKLEME NASIL YAPILIR ??? ACİLL!!!
:megafon:Arkadaşlar game makerda bir oyun yapıyom (biraz dosya sayısını abarttım 1.14 gb oldu şimdiden:islik) ama game makerda menü hazırlamaya uğraşmak istemiyorum. Visual studio yardımıyla bi' pencere oluşturup arkaplana müzik ekleyip, her butona bastıktan sonra başka bi sayfanın açılmasını (hani next deriz ya o gibi) ve ekran çözünürlüğünün seçilip bir çalıştır komutuyla belli bi' konumdaki exe dosyasını (executable diğer bir adıyla uygulama dosyasını) çalıştırmak istiyorum ... alıntı bile olsa paylaşabilirmisiniz çok lazım kardeşler ACİLLLL !!!! (ben denedim ama beceremedim :vur)

ŞİMDİDEN SAĞOLUN ARKADAŞLAR:oke:

konuyu koyacak bi kategori bulamadım ama ipucuna koydum... inş. bana ve başka arkadaşlarımıza yardımcı olan şeylerin paylaşılmasına vesile olabiliriz:oke:... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
İyide sen neyde çalışıyorsun ? Studio adı altında 50 tane dil var.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş zaten dün yarı uykulu yazdım, bu sabah aklıma geldi, kardeş visual studio 2010 gerçekten çok fazla dil içerdiği doğru ve çok güzel bir editörü var. Bana fark etmez visual basic veya c# dilleri olabilir zaten tek ihtiyacım bu kodlar...

şimdiden sağolun...:oke:

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Hiç kimse cevap vermeyecek mi?? :ağlarım:

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
ULAN SİZ KODLARI VERESİYE VİSUAL BASİC PRO OLDUM BEEE...
:off:

1 yıl sonraki düzeltme: Mobil bilişim sitesinde kod aramak biraz gereksiz. benim hatam.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim, siz kodları verene kadarki yaptığım programlar(baştan sona sırayla) :
1.Yazı Şifreleme Programı
2. ...
3. Yazı şifreleme programının çok daha gelişmişi
4. Uzuuuuunca bir ara
5. Müzik çalar
6. Usb disk security tarzı (hatta daha güzel bi program. link: http://www.maxicep.com/pc-yazilim-h...uslerinden-kurtulun-kendim-yazdim-512483.html)

7. Bir antivirüs üzerinde çalışıyorum...

>>bu sirada:
çalıştır kodu:
process.start("C:\...\dosya.aaa")
veya
shell("C:\...\yanlızuygulama.exe", app.winstyle, normalfocus)

müzik kodu:
My.Computer.Audio.Play("C:\sfh.wav")

...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt