Acil satılık stüdyo ekipmanları (mikrofon,ses kartı,mixer)

Sponsorlu Bağlantılar

etiyen

etiyen

Üye
    Konu Sahibi
Acil satılık stüdyo ekipmanları (mikrofon,ses kartı,mixer)
Arkadaşlar kendi çapımda raple ilgileniyorum evimde stüdyom var ihtiyaçtan dolayı satmak zorundayım ilgilenen arkadaşlar olursa (Mİkrofonumu,Ses kartımı,Mixerimi Satıyorum)mikrofonu sadece 1 ay kullanabildim 1 ay içerisinde 3 kayıt 3 tanede back vokal alabildim yani çok temiz sıfır gibi orjinal kutusu pof filtresi bağlantı kabloları tanıtım ve driver cdsi hepsi duruyo ses kartıda aynen mikrofon gibi zaten ses kartınla mikrofonu aynı anda almıştım mixerimi geçen sene aldım ama çok temiz hiç bi problemi yok hepsinin fiyatı 450-500 YTL arası ilgilenen olursa daha detaylı bilgi için msn adresim([email protected])

(Ayrıca Ekipmanlar Garantilidir)

Mikrofon : Studio Project B1
Mixer : Behringer UB 802
Ses Kartı : M - AUDİO 24 96 PCI(ses kartının bütün kablolarıyla driver ve tanıtım cd leri mevcuttur artı orjinal kutusuda bulunmaktadır) Ekipmanların Marka Ve Modelleri Yukarda Yazıyo Googleden Bakabilirsiniz

Alan arkadaşa yanında mikrofon ayaklığıyla içinde beat,kayıt vs.. programlarının bulunduğu bir dvd arşivide göndericem eğer ilgilenen arkadaşlar olursa msn den bendeki orjinal resimlerinide gönderebilirim...Saygılarımla

cenkturkler

Üye
msn ekledim, girdiğinde bakarsan sevinirm...

ohadiyorum

Üye
Ekledim. Cok zmaan gecti ama yine de sansımı denemek istiyorum :)

yuer_

Üye
İnşallah Satmamışındır... Eger satmadıysan Kesinlikle alıcam
?

roysbehran

Üye
arakdaşlar satılık mxl 990 stüdyo mikrofonu var elimde fiyatı 150 tldir . bu fiyata bulamazsınız ürün 0 gibidir
bikere olsun dahi garantiye gitmemitir tamire gitmemiştir. istanbul içi elden teslim edilir. kutusuyla birlikte . iletişim: [email protected] [email protected]

McBarut

Üye
arkadaşlar temiz bi kayıt mikrofon arıyorum çok pahalı olmasın öğrenciyim durumum yok fazla :) ankara içi elden teslim alınır. iletişim: [email protected]

xxHAMissxx

Üye
PHONİC AM220 mixer çok temiz az kullanılmıştır.. zaten aLdıqım bütün ekipmanlara qözüm qibi bakıyorum :) sonuçta para verdimde aLdım .. nese bu mixerin piyasadaki deqeri 220,taş çatlasın 200 TL dir.. ikinci ele düştüqü için 150 TL ye bırakıyorum.. iStanbuLdan olursa elden teslim yaparım.. düşünenler varsa Msn adresimi eklesin konuşalım [email protected]

McRisK

Üye
SatiLiK MaYa44 SeSKaRTi Cok aCiL paraYa iHTiyacım Var arKadasLar 150 TL isTiyoRum..! Daha Yenidir. 0506-844-33-57 we [email protected] Dan uLasabıLırsınız

akrep charlie

Üye
Arkadaşım 2.el stüdyo malzemeleri varmı?Varsa fiyat nedir?

etiyen

etiyen

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar o ekipmanlar satıldı çok uzun zaman oldu cvp da yazamadım hepinizden tek tek özür dilerim...

crypto34

Üye
MXL 770 mikrofon AM 120 phonic mixer ve ayaklık çalışır ve temiz durumdadır stüdyo gereçleri kutusunda verilecektir. istanbul içi ihtiyaç sahiplerine duyrulur fiyat 250 tl dir.iletişim için:[email protected]

ddasasadsdassda

Üye
247 lira civarında hepsi :S

ozanktk

Üye
satılık maya 44 ses kartı 100tl istiyorum iletişim: 05350206202 msn: [email protected]

cellatmuro99

Üye
SELAM ARKADAŞLAR...

‎2 Tane 802 Lik mixer (5 Kanallı), C1 mikrofon (ayaklık), 4+1 ses kartı 750 TL. PazarLık payı wardır...

Not: Tek adet 802 Lik mixer (5 Kanallı), C1 mikrofon (ayaklık), 4+1 ses kartı 500 TL.

İLGİLENEN ULAŞSIN... Tel. 0554 894 33 45 (Avea) Konya

MSN. [email protected] /

Üst Alt