açil mmc kartan tele mesaj taşima

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezrail47

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konuyu nereye tam açaçagimi bilmedigimden buray yazdim yanlişsa özür bana mmc krattan telefon'a mesaj taşiyacak bir program veya bir yontem bilen varsa yaz sa çok sevinirim mmc kart degiştirdim butun mesajlar diyer mmc karta kaldi yardim açil yazsaniz:sn:
 
can karayel

can karayel

Üye
bunu yapmak için programa falan ihtiyacın yok soyleyeceklerimi uygula
öncelikle eski mmc kartı tak
1-mesajlara gir
2.seçenek e gir
3.ayarlara gir
4.diğer e gir
5.kullanılan hafıza seçeneği telefon hafızası ise önce hafıza kartına geçir sonra tekrar telefon hafızasına geçir mesajlar yeni hafızaya kopyalansın mı diyecek evet dersen tüm mesajlar telefon hafızasına taşınır:sn:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

haydaravısyon
Cevap
4
Görüntüleme
772
LeoFrankLy
Nedved
Cevap
37
Görüntüleme
5K
loss_pain
Nedved
Cevap
14
Görüntüleme
2K
Nedved
Cevap
8
Görüntüleme
14K
Love Prince
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt