acil acil acil sx1 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marijuanam

Üye
    Konu Sahibi
acil acil acil sx1 yardım
ARKADAŞLAR ÇOK ACİL YARDIM EDİN TELEFONUMU AÇARKEN 3 KERE GÜVENLİK KODUMU YANLİŞ GİRDİM ''TELEFONUNZ KİLİTLENDİ LÜTFEN TELEFON KİLİTİNİ YAZIN'' DİYOR FORMATTA ATTIM AMA YEMEDİ BEN NE YAPCAM YA.......

rasmus

Üye
bak kardeş hemen siemens müşteri hizmetlerini arıyosun..onlar sana tel.in faturasını fax la bize diyor..faxla..sora bi müşteri no vercekler sana..bidaha arayıp o kodu giriyosun..müşteri temsilcisiyle görüşüyosun..tel in imei numarasını sorcak.sen önceden yaz bi yere..tel.in arkasında yazıyo..eğer siemens ekayıtlı ise telefonun güvenlik kodunu söylüyolar..ok..müşteri hizmetleri numarası kullanım kulavuzunun son sayfalrında yazıyo..ok..

taz_crash

taz_crash

Üye
ewet bu olay benim basıma 3kere geldi bende siemens musteri hizmetlerini aradım ama tel iniz kayıtlı deil dediler.bende serwise goturdum 1 ay sonra aldım 3 unde de bu arada marijuanam arkadasımız sitede büyük harf kullanmak yasaktır :box: :box:

yoks

Üye
benimkinin faturası filan yok :) ayvayı yedim ozaman ben biraz daha dikkatli olmalıyım :)

luckyesref

luckyesref

Üye
yok yaw ayva felan yemedin şimdi 0216 459 98 98 nolu tlf'yi ara Siemens müşteri hizmetleri çıkacak.
orda derdini anlat. fax felan istemiyorlar yani benden istemediler. tlf yanında olsun imei kodunu ve kaydı olup olmadığını soracaklar eğer tlfnin kaçak olmadığından eminsen sorun yok ilk kez arıyormusunuz diye soracak evt dersin o zamanda hemen kaydını yaparlar.bir sorun çıkartacaklarını zannetmiyorum bana çok yardımcı oldular. tlf kesinlikle senin yanında olsun. ben bu konuyu daha önce açmıştım neyse.hadi bye

luckyesref

luckyesref

Üye
ayrıca başka yerden bu tel kodu ter telefona oluyor diye bişey duyarsan inanma. her telefon için ayrı bir kod var. eklemeyi unuttum bazen müşteri hizmetleri ne ulaşmak zaman alabiliyor beklemeni tavsiye ederim.Sx1'in ha,yatı buna bağlı :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt