Açık kapı govtr


YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Başvuru yapmaya çalıştım geçen gün yardım için onay kodu falan gelmedi bide bu site
Açık kapı gov tr den başvuru yaptım geçen gün gerci kod falan gelmedi ama sahte mi bu site bilgilerimiz ele geçirilmiş olmasin İçişleri Bakanlığından açıklama gelmiş
 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
41
Cevap
0
Görüntüleme
42
TheNightMare.
Cevap
8
Görüntüleme
435
TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt